Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Basszus 23 évesen nem volt egy értelmes kapcsolatom sem. Mindig vagy olyan tetszett meg aki foglalt, olyan talált meg aki nem az esetem vagy egyszerűen mentálisan roggyant, vagy éppen nem korombeli és már alapból meg volt lőve a dolog. Hót ideg vagyok, lestarpált, komolyan belefáradtam. Mindenki azt mondja, jaj türelem, amikor nem számítasz rá jönni fog az, nagyon jön ám, meg ne görcsölj rá bla bal...


Vki hasonló cipőben? Hogy élitek meg?


23/F



2012. aug. 4. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem se volt még kapcsolatom 40/F pap
2012. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Poén...
2012. aug. 4. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak már hasonló élményeim,nekem is elég szar.De leginkább ezzel a szokásos szöveggel húzzák fel az agyam:"amikor nem számítasz rá jönni fog az" Hát nagyon nem látom,hogy jönne -,-"
2012. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!