Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet erre a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet erre a megoldás? Többi odalent

Figyelt kérdés

van egy lány ismerősöm, kb 18 éves, és néhány hete jár egy sráccal..tök odavannak egymásért meg minden..nem ezzel a baj..hanem!

a csaj pont ma reggel írta, hogy állandóan egy másik srácra gondol, aki régebben tetszett neki! Nekiállt színészkedni a pasija előtt, hogy 100%osan az övé, és én szerintem ez nagyon nem jó dolog...! Ez lenn itt a nagy gond! értelmes válaszokt szeretnék kapni...!


2012. júl. 2. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az erre a megoldás, h nem rád tartozik! Nem támadni szeretnélek, de majd ők megoldják, te más életén/kapcsolatán/érzésein ne stresszeld magad!
2012. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a csaj a tesóm...szal rám is ugyan úgy tartozik...meg speciel hozzám jött panaszkodni élőben is
2012. júl. 2. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
mutasd meg amiket írt a fiújának, az a legjobb ami tehetsz gondolj csak a srác helyébe.... mutasd meg neki, mond el te mi a szitu ha gerinces vagy, ez nagyon nem szép dolog attól a lánytól ezért falazni se korrekt dolog + jövője se lesz az egésznek ezek alapján így mond el neki ha megbeszélik, meg ha nem akkor legalább korábban kiderült
2012. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a tesód akkor abban az esetben beszélj a lánnyal, hogy kapjon az eszéhez és döntsön... ne szórakozzon más érzéseivel vagy mondja el mi az igazság
2012. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!