Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van erre megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném ha segítenétek nekem, ha tudtok. A barátommal már 10 hónapja együtt vagyunk. Legjobb barátok voltunk, végül belém szeretett. Ekkor én még nem éreztem iránta barátságon kivül majdnem semmit, ezért nemis akartam összejönni vele. Ő nagyon sokat próbálkozott, soha nem adta fel, mindig próbált a kedvemben járni. Nemvolt akaratos, de mindig velem volt és nem ment mellőlem egy pillanatra sem. Most eléggé fordult a kocka. Úgy érzem, hogy most én totál oda vagyok érte, ő meg már nem annyira. Folyton én járok a kedvében meg minden. Mondtam neki, hogy már nem figyel rám annyit, amennyit azelőtt szokott, azt mondja, ez azért van mert megváltozott... De szerintem akkoris ugyanúgy kellene viselkednie velem, mint azelőtt nem ? Annyira szeretem őt, nem akarom elveszíteni, de sokszor veszekedünk a figyelmetlensége miatt. Szerintetek mit tegyek ? Voltatok már hasonló helyzetben ?

17/L



2012. júl. 1. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd. Nem várhatod, hogy hüyét csináljon magából, csak mert te meggondoltad magad
2012. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ly
2012. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint: Ha tényleg szerelmes volt beléd, akkor 10 hónap alatt nem kellett volna elmúlnia. Valószínűleg azért tette oda magát az elején, (kedvesség, figyelmesség) mert tetszettél neki. Szimpla udvarlás-féle. Ez az érzése mára már alább hagyott, ezért nem adja bele, amit eddig. 10 hónap még nagyon kevés idő, hogy megismerd igazán. Amit te szeretnél, hogy az a kedves, figyelmes, stb legyen megint akkor megint tetszened kellene neki. Ha vissza változna, hosszabb távon ez megint elmúlna, ahogy csökken a lángolás. Nem olyan igazából. Nem természetéből fakad, csak megerőltette magát. Ha ezzel nem tudsz megbarátkozni, hogy az csak ideiglenes állapot volt, és alapból más, akkor nincs közös jövőtök.
2012. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!