Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is a hosszú magyarázatért!!


A párommal 2 éve vagyok együtt és körülbelül másfél éve lakunk együtt. Eleinte minden olyan volt mint ahogy lennie kell. Nagyon nagy volt a szerelem,de aztán folyamatosan jöttek a gondok. Egyszer félrelépett megbocsájtottam,szakítottunk 2 alkalommal 1-1 hétre,hogy átgondoljuk mi a helyzet,de mindig Ő kezdeményezte az újrakezdést. Tegnap megpróbáltam vele megbeszélni a gondjainkat de nem lehet!


A legnagyobb gondom az,hogy 29 éves és még mindig arról szól az összes hétvégéje,hogy a haverokkal legyen és bulizzon. Ez persze nem lenne baj ha engem nem hagyna mindig itthon. 2-3 havonta egyszer visz magával.

Van,hogy egy álló napot végig bulizik és azt se tudom hol és kivel van. Megbízom benne de ez nem normális szerintem.


Amióta összejöttünk az itthonlét alatt felszedtem 10 kiló felesleget. Minden nap folyamatosan piszkál miatta pedig ebből a feleslegből edzéssel már lement 4 kiló de továbbra is azt hallgatom,hogy milyen kövér vagyok.Már nem tudok mire gondolni csak arra,hogy ez miatt nem mutatkozik velem mert szégyelli a súlyomat mások elött(170 cm vagyok és most 65 kiló).


A másik baj az,hogy már abszolút nem kedves velem.Mindenért kritizál ha valami nem úgy van ahogy Ő azt elképzelte akkor kiakad. Mindent megkap mindent elnézek neki és még annyit se kapok vissza,hogy köszönöm.

Mások kézenfogva sétálgatnak meg csókolóznak Ő meg semmit. Romantika nulla.


Teljesen el vagyok már keseredve! Nem segít ha beszélek vele csak ideig óráig utána kezdődik minden előről. Egyszerű azt mondani,hogy hagyjam ott de 2 év hosszú idő és nem tudom mit csináljak. Szeretem Őt de így nem érzem magam boldognak. Értelmes tanácsokra lenne szükségem mert még sohasem volt tapasztalatom ilyen helyzettel!!


22L/29F


2012. jún. 18. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam úgy, hogy szerettem valakit, de nem voltam boldog vele. máig nem bántam meg a szakítást, neked is javasolnám. a barátod éretlen, nem értékel téged eléggé, sőt jogtalanul cikiz, ami nem épp azt sejteti, hogy szeret téged. a félrelépést nem tudom, hogy tudtad megbocsátani, mert aki megcsal valakit, az nem szerelmes. és ha nem is tudjátok megbeszélni ezeket, akkor mi értelme?
2012. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnánk ,hogy kapuzárási pánik, de ez csekély vigasz lenne. A párod már megbocsáss egy tahó, el van kényelmesedve mert kihasználhat téged. Az lenne a legjobb ,ha otthagynád, ha nem is véglegesen(bár ez lenne a legjobb) ,de legalább annyira ,hogy megmutasd neki, szarul jár ha elveszít, úgyhogy jobb lenne ha megbecsülne.
2012. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt, csak mi nem éltünk együtt. Aki kritizál, lehúz nem érdemel meg. Csak a kényelem miatt van veled, hogy legyen otthon valaki aki kiszolgálja és mindent a feneke alá ad! Ne hagyd magad, mondd meg neki hogy adsz x időt (ne sokat! max 1-2hónapot) megváltozni vagy ennyi. Ha nem próbálja meg magát összeszedni hagyd ott. Fiatal vagy! Annyi lehetőséged van, ez pedig csak rosszabb lesz.

Merj lépni!

2012. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet szeretni valakit, úgy, hogy nem tesz boldoggá. Azon kívül én most azt képzelem el, hogy ha teljesen tökéletes lennél neki egyik hétről a másikra (tökéletes alak, semmi fölös testsúly), ő ezt már akkor sem venné észre, csak folytatódna a piszkálódás. A másik dolog meg, hogy soha nem értettem, hogyan lehet valaki olyan bunkó, hogy egy lány cseszegessen a testsúly miatt. Elásnám magam ha ezt tenném. Én azt mondom, hogy akármilyen hosszú ideje vagxtok együtt, szakíts vele, vannak fiúk akik szerint 170 cm 65 kilóval teljesen ideális arány, és inkább az ilyeneket kellene keresni.
2012. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha felhozom neki a gondokat akkor azt hiszi azzal el van intézve,hogy elvisz vacsorázni vagy elmegyünk strandra.

Meg mindig azt mondja,hogy ne idegesítsem már a problémákkal beszéljem meg a barátnőimmel Ők erre valók.

De miért másokkal beszéljem meg amikor vele van a baj?

Én csak egy kis figyelemre és megbecsülésre vágyom és némi dícséretre! Főzök megkérdezem milyen lett és csak azt hallom elmegy...

2012. jún. 18. 19:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk 55 kiló voltam és mindig ezzel jön,hogy akkor milyen jól néztem ki meg milyen jól fel tudtam öltözni. De az nem tűnt fel neki,hogy azóta nem csípem ki magam mióta elvette az önbizalmamat ezzel a kövér vagy dumával. Már félek felvenni rövidnadrágot is mert egyből hogy nézel ki.
2012. jún. 18. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ez borzasztó... ültesd le, mondj el neki mindent, ne hagyd, hogy közbeszóljon, és mikor végeztél várd meg, mit reagál. ígértesd meg vele, hogy nem piszkál többet, rendesebb és elismerőbb lesz, ellenkező esetben dobd ki.
2012. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
a megoldás: x1=5 x2=-5 :P
2012. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!