Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nofex kérdése:

Kellemetlen érzés. Mi a megoldás? :/

Figyelt kérdés
van egy nagyon aranyos 16 éves barátnőm sok hónapja együtt vagyunk nagyon szeretem ő is engem amikor lehet csak vele vagyok és az életem is vele képzelem el!!! de egy valami nagyon zavar..!!:/ nekem ő volt az első lány akivel szexuális kapcsolatom volt neki viszont nem én voltam az első és ez rettenetesen zavar hogy, előttem másik két emberrel volt..akik kihasználták és nem is szerették... és nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal..:(:( 20/F

2012. máj. 23. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kezdj semmit!! Szeresd vedd feleségül élj vele boldogan! A múltat nem kell piszkálni és nem is célszerű.Az meg hogy neked ő volt az első kit érdekel neki meg te voltál az első aki valóban szerette :) Akkor innentől miről beszélünk? Éljetek boldogan legyen sok gyereketek!14/L
2012. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hagyd el.

keress másikat akit nem basztak meg.

2012. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel te már 20 éves vagy, gondolom ha vele szakítanál, akkor jó eséllyel korodbeli, vagy pár évvel fiatalabb lánnyal jönnél össze. Nagy a valószínűsége, hogy ők sem szüzek már. Ezen valahogy túl kell tenned magad, el kell fogadnod, hogy természetes, hogy az embernek több kapcsolata is van... (Bár 16 évesen a 3 partnert kicsit soknak tartom, de ez magánvélemény.)

a legtöbb ember úgy házasodik össze a párjával, hogy nem ők voltak egymásnak az elsők. mégis boldogan élnek, neked se kéne ezen problémázni.

2012. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

őszintén szólva, komolyan szakítanod kellene ha zavar.

Ha nem budapesti vagy akkor könnyen találhatsz magadnak olyan lányt aki még nincs bejáratva.

2012. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy örülnél van bnöd akivel szeretitek egymást, ezen agyalsz? Akkor hagyd el és keress egy szüzlányt ( vagy olyant aki max annyival szexelt mint te.) Ha csunya és nem leszel bele szerelmes nem baj, a fontos a szüzessége?
2012. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez miatt butaság lenne szakítani tesó :S, pláne ha kihasználták, és nem is szerették, annál jobban tudja értékelni, hogy milyen ha szeretik


Sőt ha ezért elhagyod te sem leszel más mint akik kihasználták.

2012. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha szakítotok, akkor remélem nem ismerkedsz mással, hiszen Te az esetleges eljövő barátnőd esetében már nem leszel szűz. Akkor is zavarni fog? Ugyanaz a szituáció...
2012. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem akarok vele szakitani....
2012. máj. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!