Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet irántam? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Nem értem az egészet!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rettenetesen szenvedek. Nekem van barátom több mint 6 éve , szeretem meg minden, de mivel 15 éves voltam mikor összekerültünk, ezért nekem még soha nem volt más az életemben. Megmondom őszintén néha kicsit vágyom rá, nem akarom megcsalni nem kell a testi kapcsolat..csak hiányzik, hogy valaki dicsérjen , udvaroljon.. és itt jön a csavar.: A barátomnak van egy haverja(munkatársa) egyébként szomszéd is .. aki nekem nagyon tetszik(egyébként házas és 2 gyereke is van, de nem idős .27 éves). Én úgy vettem észre , h én is tetszem neki, mert mindig kérdezi a barátomtól, hogy hogy vagyok, hol vagyok, mit csinálok, mikor látogatom meg őt, mikor láthat. Meg barátom mesélte, h mindig cseszegeti őt,hogy majd egyszer elcsábít tőle, meg hogy áradozik rólam. Mindig üzen a barátommal, hogy menjek vele ide meg oda. De mikor személyesen vagyunk csak aranyosan néz és mosolyog, néha kérdez ilyen átlagos dolgokról de ennyi.Ő egyébként egyáltalán nem ez a hűtlen , csak szexre kellesz típus, tényleg rendes ember. Viszont ha meg elmegyek már mondja barátomnak, hogy majd ellop, meg hogy majd ha elmegy barátom valahova akkor elvisz engem valahova. És hát nekem ezeket barátom mindig elmeséli, persze őt zavarja, de annyira nem veszi fel hisz haverok. Viszont engem elkezdett érdekelni a dolog. Én tudom, hogy nem helyes, hisz apuka meg minden, de megőrülök, ha látom és állandóan ábrándozok róla. Mégis olyan elérhetetlennek tűnik nekem, de lehet azért mert én ilyen pesszimista vagyok. Nem tudom hova tenni a közeledését. Szerintetek tetszem neki ? Vagy mit akarhat tőlem..? Lassan bele szeretek úgy érzem,  De tudom, hogy neki sem vagyok közömbös, mindig úgy néz ..és mikor elmegyek, mondja a barátomnak, hogy milyen csini voltam stb.. nem bírom. Mi a véleményetek?? Köszönöm

22 éves lány



2012. máj. 19. 17:52
 1/6 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle h mit akar tőled. Vagy tedd te is azt amit ő pl. Mosolyogj rá... vagy egyszerűen hagyd a francba úgyis van pasi akit szeretsz. Én a helyedben az elsőt választanám
2012. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék vele valahová. Így kiderülne, hogy csak szájhős, vagy valóban elvinne-e.


Ha mégis elvisz, ott nyugodtan, minden gond nélkül beszélgetsz vele a dolgokról. Én ezt tanácsolom neked!

2012. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó buta lehet,ha a barátodnak mond ilyeneket.Egyébként szerintem csak hülyéskedik,mert ha komolyan gondolná,akkor nem a barátodnak mondaná,mert szégyellné,hogy ilyet érez a haverja b.nője iránt.. szerintem csak te képzeled be,mert odavagy érte,és ezt ő is látja és pont ezért csinálja,mert tetszik neki,hogy bolondíthat.
2012. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat!
2012. máj. 19. 19:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Iagzából rossz mert annyira kevesen értik meg ezt a helyzetet. Sztem nem hülyéskedik egyébként mert, még a kisgyerekével is átszokott jönni hozzám (mert a kisi konkrétan az én nevemet tudta először :) ) És jön mindig mondja, hogy örül ,h igy elvok a kicsivel.Szerintem nem mer ő sem közeledni, fél, h mit reagálnék.. Azt tudom, h a feleségével nem túl jó a helyzet , nem is alszanak már együtt..De lehet , hogy hülye vok. CSak kicsit vágyom rá, hogy érezzem már, hogy valakinek én is tetszem, szeret. Azért sok ez az 6 év ..főleg h elötte nem is volt barátom, persze szeretem a barátom ,őszintén néha tényleg hiányzik egy kis új! :(
2012. máj. 19. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megszeretnéd köszönni, van ott jobb oldalt egy kis zöld kéz ;)
2012. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!