Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belevagjak, annak ellenere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevagjak, annak ellenere hogy ha nem jon ossze elveszitem es a barataim, csaladom is engem fog okolni a szakitas miatt?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmaban vagyok 1 fiuval kapcsolatban, akivel kb 2-3 ev baratsag utan,1 atmulatott ejszaka utan egyutt "aludtunk". minden jo volt, nala jobb part el sem tudnek kepzelni magam melle, bar kulsoleg semmi sem vonz benne. A csaladom szereti, es azt mondjak h az en termeszetemmel oruljek, hogy egy ilyen rendes pasi szeret engem, mert az en termeszetemmel nem konnyu egyutt elni. O kedves, normalis de nem jol nez ki, nalam meg pont forditva van.
2012. aug. 30. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Villámkérdés: hogy tudtál vele lefeküdni, ha egyáltalán nem vonz?
2012. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek is üzenem, talán a játszma kedvéért..

talán nem...

"megerőszakolósdi" egyik változata

2012. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Es mit csinalsz ha a jovo heten jon egy pasi aki kulsoleg vonz? Es ez a fiu szerelmes beled?
2012. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Macs1209 ***** válasza:
El tudod képzelni, hogy jön egy másik pasi, és megcsald vele? Mert ha igen, akkor már most NE a válasz.
2012. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vágj bele, mert ha külsőre nem tetszik, úgyse fogsz tudni beleszeretni!
2012. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért akkor te bunkó vagy és abnormális? Egyébként meg, mi az hogy szakítás miatt? Ha eleve nem is jártok, hogy szakítanátok??


Vagy megmondta már az elején, hogy "figyi ha te valaha az ismeretségünk során megkérdezed hogy járnák-e veled, és én akkor nemet mondok, akármiét is,, akkor vége mindennek, és soha többet nem találkozunk!"


Az meg hogy nem jól néz ki, te csúnyának találod, vagy neked nem jön be, vagy azért valamennyire tetszik. Mert azért ha nem, akkor tényleg lehet nem lesz hosszú kapcsolat, DE azért nem mondanám hogy ez mindenképp kizáró ok lenne, sőt, hány mm 90 kiló felette úri ember járkál barátnővel.


Attól függ te szereted-e ha igen akkor vágj bele.

2012. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!