Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeribtetek belevágjak ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeribtetek belevágjak ebbe?

Figyelt kérdés
Én már nem akarok párkapcsolatot és gyereket sem...20 évesen én már nem vágyom erre, mert csalódtam már eleget a srácokban, nem akarok több ilyet, nem vágyom már szerelemre sem. egy ideje azon gondolkozom hogy elmegyek qrvának, mert a szexet viszont nagyon imádom, és lenne rá lehetőségem, hogy az ugymond elitebbek közé csatlakozzak. persze itt is kell dolgozni, de ezt elég rendesn megfizetik, nagyon szép lány vagyok, és ezt nem beképzeltségből mondom, sokan akarnak engem most is, de ingyen semmit nem adok...csak azért tartok ettől, mert sokan lenézik a qrvákat. bár az is tény hogy sokkal jobban keresnék mint a nagy átlag. ha valóban komoyan gondolom érdemes belekezdenem ebbe? mert ha egyszer elkezdem egy jó ideig nem szállok ki az biztos..
2012. júl. 30. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagy...valóban sokamindent megéltél eddig..igazad van! tiszta borzalom és káosz az élet...


menj el k-úrvának azaz! AZ MITŐL JOBB?? Te hülyegyerek?? Normális vagy.


Eddig kihasználtak, a qrvákat meg le is nézik sz@rba sem veszik, emberszámba sem! ezaz légy egy legalja sokkal jobb lesz!

2012. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy ez mennyire éri meg neked, illetve hogy lelkileg ezt bevállalod vagy sem.
2012. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, menj csak. Anyádék biztos büszkék lesznek rád.
2012. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

keress inkább egy egyedülálló vén f@szt aki tele van pénzzel, ha qrva lennél ott is kapnál minden féle fajta embertől b@szást szóval itt meg csak egy vén f@szt kéne elviselned.


bocs de komolyan nem vagy 100-as.


de próbáld ki hajrá...

2012. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

NA! pont ilyenekből lesznek a BMW-s,meg a mercis k.urvák pót,mű dolgokkal :)

tudod mit csinálj?? :)

T A N U L J ! ! ! ! ! ! ! !

2012. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Arra is számíts,hogy eggy ördögi körbe kerülsz majd idõvel ha nem tettszik neked valami,akkor hogy szállsz ki?Nem voltam érintett kivûlállóként írom csak gondolom azért ebben a játszmában azt kell tenned amit mondanak neked.Az tetszeni fog?El tudod majd viselni?Talállj ki valami értelmesebb,emberibb dolgot,ne szard el az életed!Ám te tudod.
2012. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:
88%

akkor vázolom :)


1. 20 éves vagy, amit eddig megéltél az még semmi fiatal vagy annál sokkal rosszabb és sokkal jobb is lesz!

2. a munka neked koszos! és lusta is vagy!

3. nagyon szép vagy.....aha és még rajtad kívül több millióan, ergo az egod is az egekben van

4. sokan szeretnének most is dei ngyen nem adod magad??? Talán olyannal kéne összejönnöd akit te is szívesen megismernél és tudnál szeretni és aki viszont szeret. Vagy elvárnád hogy a párod is fizessen mindig??? :)

5. Ha elkezded, akkor max kiélve rongyos bőrrel 30 évesen olyan leszel mint egy 60 éves, és a kutyának sem kellesz majd.

6. ha valóban komolyan gondolod, akkor tessék menj bele!

DE! Tudd hogy kiszállni nem lesz egy séta galopp! Nem engednek ebből csak úgy kiszállni drága...belemenni könnyű kijönni azt nehezen


20 éves vagy, mindenki csalódik, nem gondolod h te is hibás voltál? túl könnyen adtad oda magad? mert benned is volt van hiba nem csak az aktuális pasikban...


na mindegy nekem teljesen mindegy mit teszel a te életedet sz@rod el vele nem a mienkét! :)

2012. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

7. kurv*ra el vagy tájolva.. lófäszt sem irigylek tőle,főleg nem azt,hogy egyedül legyen és dugják mert "elit"prosti lesz.. szerinted ez a vágya a magyar fiataloknak ,csak nem mernek belevágni???!!!

neked valami nem gyengén hibádzik az agyadban. adod itt az idióta tanácsot egy 20éves lánynak,hogy gyerünk menjen k.urvának.. te jó ISTEN!!!!!!

2012. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
idióta vagy.
2012. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem a "hogyant" irigylik, hanem azt, hogy -mivel neki lenne gyomra hozzá így- könnyedén sokkal több pénzt kereshet, mint más balek, aki lehúz éveket egy egyetemen. Mint általában a mai fiatal, ha látja, hogy más akármilyen módon, de kiugrana, akkor inkább visszarántja. Mert jobb ketten együtt megfulladni, mint egyedül. (Szövegértésre kapsz egy fekete pontot, a stílusodra kettőt. Részemről ennyi.)
2012. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!