Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeribtetek belevágjak ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeribtetek belevágjak ebbe?

Figyelt kérdés
Én már nem akarok párkapcsolatot és gyereket sem...20 évesen én már nem vágyom erre, mert csalódtam már eleget a srácokban, nem akarok több ilyet, nem vágyom már szerelemre sem. egy ideje azon gondolkozom hogy elmegyek qrvának, mert a szexet viszont nagyon imádom, és lenne rá lehetőségem, hogy az ugymond elitebbek közé csatlakozzak. persze itt is kell dolgozni, de ezt elég rendesn megfizetik, nagyon szép lány vagyok, és ezt nem beképzeltségből mondom, sokan akarnak engem most is, de ingyen semmit nem adok...csak azért tartok ettől, mert sokan lenézik a qrvákat. bár az is tény hogy sokkal jobban keresnék mint a nagy átlag. ha valóban komoyan gondolom érdemes belekezdenem ebbe? mert ha egyszer elkezdem egy jó ideig nem szállok ki az biztos..
2012. júl. 30. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem balek az,aki egyetemre jár..és ha már van egyetem,van diploma,van nyelvizsga,akkor lehet is menni innen a p>csába.. senki nem irigyel semmit,sennkitől.. se a hogyant,se a pénzét!!
2012. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

7-es! te aztán nagyon okos vagy... főleg abban,hogyan ítélj meg pozitívan egy ilyen hülye kérdést,mint a fenti,illetve,hogyan húzz le valakit,aki ésszerűen gondolkodik. "TANULJ!!!-hahahaha"

nem késő a k.rva pályára lépned :)

2012. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es,hallod abból mit lehet tanúlni,hogy eggy 20-éves csaj prosti akar lenni?Könnyû pénzszerzést?Aztán ez igen gyönyörû példa a fiatal csajsziknak.7-es hozzászóló nagyon jól levázolta a dolgokat.Neki esze van,és eggy normális választ irt.Ha a kérdezõ kúrva akar lenni ám tegye,aztán pár hónap múlva ugyanitt kérdi,"hellosztok,segitsetek,hogy másszak ki ebbõl?".....
2012. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
(12) a 7. választ törölték és egyel lejjebb csúszott a vázolós válasz..tegnap éjjel még ott volt a 7.hogy legyen k-rva és hogy akik oltják csak irigyelik tőle a pénzt..
2012. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!