Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek betegesen attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek betegesen attól, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt.Most már nagyon komoly a kapcsolatunk,tényleg mindent tudunk egymásról és mindent meg is beszélünk.Ő olyan,mintha a barátom lenne.Nekem sok idő kellett ahhoz,hogy ennyire ki tudjak nyílni előtte és bármit elmondjak neki.Általában mindenkivel ilyen vagyok,több hónapra van szükségem,hogy teljesen önmagam legyek.

Sokszor gondolkodok azon,hogy mi lenne,hogyha szakítanánk valamilyen okból kifolyólag.Annyira megszerettem már és ragaszkodok hozzá,hogy el sem tudnám képzelni,hogy más fiúval legyek.Ilyenkor pl. arra gondolok,hogy milyen sok idő kellene ahhoz,hogy a másik fiú is teljesen megismerjen meg ehhez hasonló dolgok.

Nem is tudom elképzelni az életem mással.

Amikor pl. veszekszünk is mindig attól félek,hogy 'véletlen' azt mondja,hogy vége,mert amikor ideges az ember,könnyen kimond olyan dolgokat,amiket esetleg megbánhat.Ezt elmondtam neki is és azt mondta,hogy nem kell ettől féljek,mert nagyon szeret és nem szakítana velem ennyiért.

Miért félek ennyire?Pedig még csak 17 éves leszek.


2012. aug. 15. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Éppen ez a probléma hogy látja hogy fontos vagy neki és attól rettegsz hogy elhagy. Ez itt a baj.

Ha azt mondja vége csak annyit mondj rendben menj Isten hírével és eressz el egy gúnyos vigyort (EZ FONTOS) senki nem tart vissza. A logika ott lesz, hogy nem fog elhagyni mert belátja hogy ezzel nem fog tudni neked fájdalmat tud okozni. Ilyen aprósággal nagyot lehet ütni. És lehet hogy sírni fog az érzelmi zsaroló tehetetlenségében. Hehehehehe

2012. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz mert szereted és nem akarod elveszíteni.. ez érthető. :) Ne gondolj arra h egyszer vége lesz... a jelen a fontos! Remélem tudtam segíteni :)
2012. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is mindig azzal nyugtatom magam,hogy most a jelen a legfontosabb.Most minden jó,nagyon boldogok vagyunk és hogy mi lesz majd a jövőben,az elválik. Mégis gyakran gondolok erre.
2012. aug. 15. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez teljesen normális hogy így aggódsz hogy elveszíted és hogy egyszer vége lesz! Élvezz ki vele minden egyes percet!! :)

2. kommentelő voltam.

2012. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahol mélyen azt érzed hogy nem szeret téged annyira mint te őt, és tudod hogy ez örökké nem lehet így. Tévednék..?
2012. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érzem ezt egyáltalán,mert tudom,hogy ő is nagyon szeret engem és biztos vagyok abban is,hogy soha nem csalna meg.
2012. aug. 15. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, teljesen megértelek, én is ezen rágódtam az első hosszabb kapcsolatomnál. 4 évig tartott. Azt hittem ő az igazi, fiatal voltam. Annyit tudok tanácsolni, hogy amíg jól érzed magad egy kapcsolatban, addig örülj annak, hogy van. De ne azon morfondírozz, hogy mi lesz ha... A párodat ne Istenítsd, mert könnyen visszaélhet ezzel. Vedd észre, hogy egy megismételhetetlen ember vagy és ha később valami miatt szétmennétek, ne félj mást megismerni és megszeretni.

Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!