Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek beleszeretni egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy 20 évvel idősebb pasiba. Belevágjak?

Figyelt kérdés
A korkülönbség nem zavar. Bejövünk egymásnak, csak a csalódástól félek és nem tudom mi lesz a vége. Ui. 23 vagyok, de tanácstalan
2012. aug. 20. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindketten felnőttek vagytok, miért ne vágnál bele? De tudd, hogy ő simán akarhat már gyereket.
2012. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gyereke már van, 22éves
2012. aug. 20. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kalandra vágysz, akkor igen. Ha komoly, egész életre szóló kapcsolatra, akkor semmiképpen se!
2012. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonlós cipőben járok, de a másik oldalt. Megértem a dilemmádat!

Nehéz egyértelműen kimondani, hogy vágj bele, vagy ne vágj bele. :-(

Jómagam 39 éves férfi vagyok. Eddigi párkapcsolataimat nem is tudom igazán minősíteni. Elváltam, de vannak szép, okos gyerekeim, és voltak szép napjaink ex-emmel. Illetve az eddigi barátnőimmel is törekedtem a hosszútávú, monogám kapcsolatra. Nem vagyok bulizós, lumpolós fajta. Romantikus, dolgos ember vagyok. Mondhatom, olyan akit a legtöbb nő szeretne. :-)

Barátnőm 21 éves. Nagy a szerelem. :-) Nem ámítjuk egymást. Jelenleg, a meglátjuk, mi sül ki belőle állapotban vagyunk. Egyelőre csodás pillanatokat élünk át. A többi nem igazán számít. Ki tudja mit hoz a jövő. Előre nem szabad a jövőn rágódni, az úgy is képlékeny és nem kiszámítható. :-)

A mai világban, amúgy sem lehet túl sokat előre tervezni semmilyen területen. Ezt magyar ember már megszokta. Mi is lépegetünk előre és élvezzük az életet. :-D


/ami számunkra kellemetlen a sok hülye kívülálló. A megjegyzések, a sanda pillantások. Próbálunk nem odafigyelni rájuk. Biztos csak irigykednek :-) /

2012. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen. a korkülönbséget manapság rossz szemmel nézik. úgy gondolják hogy az apám lehetne szerintem.
2012. aug. 20. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
hát érdekes lenne, amikor összeházasodnátok és Te csak egy évvel lennél idősebb a mostoha gyerekednél :S de ha szereted, akkor miért ne.:)
2012. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem tervezném már az esküvőt hiszen még össze se jöttünk de így valóba érdekes helyzet lenne. lehet hogy csak kalandként működne az egész
2012. aug. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!