Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mostanában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mostanában tényleg inkább idősebb pasikkal képzelik el a jövőjüket?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol azt hallom, hogy a lányok gyerekesnek és érettlennek tartják a saját korosztályokat, így inkább az idősebb megbízhatóbb korosztályt keresik.

Tényleg így lenne?

F


2012. aug. 19. 16:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez amióta az eszemet tudom így van, általában. Az idősebb ember többet ért el mint a fiatalabb, komolyabb, stb. persze ez nem mindig igaz, de általában így van, és ez a jellemző. Hogy mondjam, fel tudnak nézni rá, szimpatikusabb nekik, hogy talpra esettebb a korosztályánál, több mindent ért el stb.
2012. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

részemről igen...


17 voltam mikor összejöttem az akkor 26 éves párommal...egyszerűen elegem volt a 17-20 éves pasikból, mert mind a lukat látta bennem, komolytalanok voltak stb....


A párommal még mindig együtt vagyok, és nagyon jó a kapcsolatunk már 5 éve! És nem bántam meg hogy az idősebbet választottam...:)


N22

2012. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kell egy vezér nekik.

Minden sikeres férfi mögött áll egy nő aki jól járt..

2012. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

a legtöbb esetben a férfi idősebb. Néhány évvel átlagosan 2-6 évvel.

Ez így van mióta világ a világ

2012. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy mostanában tényleg inkább a 8-10 vagy még idősebb pasikat keresik?
2012. aug. 19. 16:20
 6/18 anonim ***** válasza:

na 10 év már szerintem sok.


vannak akiknek nem de szerintem az már sok.

2012. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mivel a fiúk eleve később érnek(kivételek persze vannak) így nincs min csodákozni.Így van rendjén. 10 év soknak hangzik,de van akit ez nem érdekel.Viszont szerintem az sem mind1 ,h az a 10 év milyen formában van a két személy között. Pl egy 16 és 26 éves között sok.Mivel a 16 éves tapasztal,a 26meg családot szeretne. Vagy van egy 25 éves és 35 éves ,ott már nincs akkora gond,mivel mindketen érettek. Aztán persze mindenre van ellenpélda ,.
2012. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

igen az életkor nem mindegy.


Van egy ugrás 15 évesen, a gimi meg szakközép...na ott 15 éves lány max 19 el.

Aztán 20 éves pasinál min a 17,


Aztán 20 felett meg már elmegy a 10 év is olykor...

2012. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nálam ez azért alakul ki, mert az én korosztályomban a fiúk akiket ismerek azt várják, hogy a lányok kezdeményezzenek, nálam ez teljesen kizárt és az idősebb férfiak szerintem kezdeményezőbbek, nekem pedig ez tetszik:)


21N

2012. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát köztünk csak 9...de gondot nem szült a korkül...ahány ember annyi vélekedés erről...mi boldogok vagyunk így és a mások véleménye nem zavar minket :)
2012. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!