Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mostanában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mostanában tényleg inkább idősebb pasikkal képzelik el a jövőjüket?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenhol azt hallom, hogy a lányok gyerekesnek és érettlennek tartják a saját korosztályokat, így inkább az idősebb megbízhatóbb korosztályt keresik.

Tényleg így lenne?

F


2012. aug. 19. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem túlzottan idősebb férfiakkal kezdeni, mert taknyos kölyöknek érzem magam mellettük, nem nőnek, és nem érzem szükségét, hogy a párom az apám legyen.

Pár év még belefér, de 8-10 sok.


Az viszont tény, hogy a korosztályomból, vagy az 1-2 évvel idősebb korosztályból mindig kipécéztem azokat a srácokat, akik komolyabbak, érettebbek voltak, nem ragadtak annyira le az idétlen, gyerekes életstílusú barátaikkal, ambícióik, terveik voltak... Van ilyen is bőven, szóval ehhez nem kell egy öregebb fickót választani, csak keresgélni kell. Úgy alapvetően nem a kor, ami vonzó, hanem az érett, intelligens, személyiség, aki jól kezeli a nőket.

21L

2012. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én most 25 éves vagyok, a párom 40. 5éve élünk együtt. Soha nem okozott gondot a korkülönbség. A fiatal fiúk túl sokat buliznak és csajoznak szerintem. Soha nem volt velem egykorú pasim.
2012. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bevallom én 30 vagyok, de még eddig majdnem minden lány (18-22) akinél próbálkoztam azt mondta, hogy idős vagyok hozzá. Pedig én komolyan gondolnám.
2012. aug. 19. 16:53
 14/18 A kérdező kommentje:

Egyébként is a tudósok azt mondjak, hogy a most 35 év alatt lévőknek 80% esélye van arra, hogy megélik a 105-120 éves kort is, az orvostudomány rohamos fejlődése miatt.

Akkor meg már nem is lesz olyan sok a 10 év. Férfi 97 nő 87.

:-)

2012. aug. 19. 16:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Általában így van, mostanában ez elég gyakori..
2012. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem 10 év nem sok. jaj és az ember nem azt szereti, akit akar, hanem akit tud. és naná, hogy igen
2012. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindig is így volt. Mikor nyitod már ki a szemedet?
2012. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 11-es válaszolónak igaza van..! Nem a kor számít,hanem sokszor a korral együtt járó gondolkodásmód, határozottság, férfias fellépés, intelligencia.
2012. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!