Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak játszadozik velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszadozik velem, vagy tényleg akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek tetszem, folyamatosan bókol és flörtöl. Azt is mondta már, hogy a barátságnál talán többet is érez irántam, de mindig bizonygatja, hogy nem akar tőlem semmit.

Közben viszont van barátnője, akivel nem mennek teljesen rendben a dolgok, de szeretik egymást.

Én nagyon szívesen járnék vele, de erre sosem utaltam.

Talán arra vár, hogy én lépjek, vagy csak játszik?

Mit csináljak?

Köszönöm, ha válaszolsz.

18/L


2012. aug. 29. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj, ha van barátnője, akkor hagyd.
2012. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg :D
2012. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor szerintem is hagyni kellene. Persze ettől még akarhat "valamit", csak az nem biztos, hogy az, amit te is akarnál tőle. Mennyi idős?
2012. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg hagyd ha barátnője van.!
2012. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyd ha barátnője van
2012. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

20 éves.

Tudom, hogy hagynom kellene, de sajnos már beleszerettem.

2012. aug. 29. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyan ez votl velem a szitu...2 hónapig szivatta az agyam..tudnék mesélni órákat róla.

majd végülis vissza ment az exéhez ,de gyanítom h már akkor is vele volt megint amikor velem pár hétig.

a vége pedig az lett h szónélkül eltűnt, péntek óta nem tudok róla semmit..de már nem is keresem.undorító féreg az iylen.

19/L

2012. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is. Aztán otthagyta a bnőjét, mégsem jártunk. Aztán találkoztunk, ment a csók, a tipitapi, de ennél több nem. Én meg érzelmi roncs lettem miatta.
2012. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!