Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Facebookon összeismerkedtem egy lánnyal, ő is bejön nekem, én is bejövök neki, már megbeszéltük, hogy milyen jó lenne találkozni, én elmennék hozzá szívesen, de mikor arra kerül a szó, hogy mikor menjek, ő azt mondja majd, és, hogy ezt nagyon várja, de csak majd...

igazából több dolog jár az eszemben és mivel nagyon szeretem, tudom, hogy hülyeségekre gondolok, de nem tudom pontosan melyik lehet tényleg hülyeség:

Fél tőlem? Fél találkozni? akor mért mondja, hogy várja, vagy nem szeret igazából, csak nem meri bevallani?

Szóba került a szex is, erről nem sokat beszéltünk, lehet, hogy ez a baj?

Vagy lehet, hogy havija van? tényleg nem tudom...

nagyon szeretem és talákozni akarok vele, de ő mindíg halaszt...

mit tegyek?

16/F



2012. aug. 28. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Játszik veled...ne keresd egy pár napig...ha magától jelentkezik az jó ha nem...akkor felejtsd el
2012. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tipikus buta liba. Csak hülyít vedd már észre.

Tudom milyen jó, hogy kilátásban van valami csaj de tutira hülyít. Ezt szokták csinálni.

2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

igazából ha fentvan mindíg rámír!

és tényleg úgylátszik mintha akarná... de nem meri :(

2012. aug. 28. 18:00
 4/22 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy akar valamit a csaj. Párszor rám írt. Aztán 6 hónap után is még csak hitegetett a találkozással meg hogy majd elmegyünk moziba meg lesz csók.

6 hónap után mondtam azt, hogy menjen a p*csába.

2012. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Most konkrétan kérdezzek rá, hogy fél valamitől? vagy mért halogatja a dolgot? csak attól félek hogy erőszakosnak találná a dolot, és szakítani akar, pedig imádom őt!
2012. aug. 28. 18:12
 6/22 anonim ***** válasza:
mond meg neki h ott legyen a megbeszélt helyen és kész!!!
2012. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Direkt játszik. Ugyan ilyen helyzetben voltam.

Mondtam neki, hogy mondja meg konkrétan ha problémája van.

Azt mondta nincs.

Akkor mondom találkozzunk. Jajj most sokat tanul, most barátnőjével van, most kutyát sétáltat. Mindig a kifogások. 6 hónapba telt felfogni,hogy gyökér k*rva azt élvezte, hogy valaki rajong érte.

2012. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért halogatja a találkozást. Ennyi.
2012. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igazából még nincs egy hónapja, hogy ismerjük egymást és csak pár napja került szó a taliról... valószínüleg várok még egy htet, és ha nem hajlandó találkozni, akkor teszek valamit!
2012. aug. 28. 19:21
 10/22 anonim ***** válasza:
olyat teszel amit esetleg később megánsz? :O
2012. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!