Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisnak tartjátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak tartjátok ha egy 19 éves lány férjhez megy és gyereke lesz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 12:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok ha már így alakult!


De! Szerintem egy 19 éves lány előtt még annyi minden van, benne van a vérében a bulizás, érzelmileg sem stabil, túl törékeny.

Szakmát tanul azzal sincs gond, de tanulmányok után is ráér a házasság!

Persze ez csak saját vélemény, és számomra szokatlan, mert még nem láttan senkit se házasodni ilyen korán, talán csak azért mert keveset éltem eddig, de nem biztos hogy véletlen.

Nővéremet és barátnőit elnézne nem is fogok látni jó ideig ilyen lányt, aki már ekkor biztos hogy életét képes lenne leélni párja mellett.

2012. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20/F
2012. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
sztem igeen.a twilightban is ez van :PP
2012. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én lehet egyedüli leszek a véleményemmel (ami talán amiatt van, mert öreg róka vagyok már rengeteg dolgon túl). De!! Én nem tartom normálisnak. Egy 19 éves még szinte gyerek..nem tapasztalt szinte semmit jóformán...

Én amondó vagyok, hogy nem szabad ilyen fiatalon férjhez menni...éljetek együtt pár évig, élvezzétek egymást, de fölösleges elköteleződni ennyire fiatalon.

2012. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az a tendencia, hogy aki ilyen korán szül, azt pár éven belűl otthagyják. Aztán nevelheti egyedül.
2012. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő, ugyanezt mondom én is sokmindenkinek. Hogy gyerek fejjel minek vállalnak gyereket? Akkor is jól ki lettem osztva. Hiába van némi kis anyagi háttér, ha mindkét fél iskolába jár (egyetemre, főiskolára, vagy gimnáziumba), attól még nem biztos hgoy összejön a későbbiekben a tartós kapcsolat, fölösleges ennyi idősen házasságot kötni. A vége úgyis válás lesz. Nézzetek szét, rengeteg fiatal 23 év vagy az alatti lány van akik egyedül maradtak 1-2 gyerekkel, mert nem lett jó a házasságuk.


azt könnyű mondani hgoy jajj, mert én milyen érett vagyok, meg van keresetem, te meg egy nagy hülye vagy mert nem értesz velem egyet, nőjj még pár évet és akkor kezd el....kérdem én minek kezdjem el?? most is elkezdhetném, de nem találtam még meg az ideális nőt, és ez a legproblémásabb, mert ha összejövök egy középkategóriás csajjal az sem biztosíték hogy a jövőnk rózsás lesz, és akkor még vállaljunk gyereket is gyerek fejjel? Ugyan már!


Nagyon sokan meggondolatlanul teszik ezt, most még megy a dőzsölés hogy én ilyen olyan szerencsés vagyok mert van egy ennivaló barátnőm/barátom akiért megőrülök és tiszta szívből szeretem, de ez önmagában édes kevés. tapasztalatot kell szereznie az embernek az életben és csak aztán merjen belevágni. Ki kell élvezni az életet amíg még lehet, nem gyerek fejjel elköteleznie magát mindenkinek, abból csak kín és szenvedés lesz egész hátralévő életében, mert egy gyerek nem egy plüssmaci akit babusgatunk meg szeretgetünk, azt nevelni kell és költeni rá. sok lány fél hogy nem lesz gyereke ha 30 év körül vállal, nos ez megint egy nagy hülyeség, sok olyan nő van aki 30-40 év között vállal gyereket és gond nélkül sikerül neki, persze elismerem vannak oylanok akiknek nem sikerül, de az esetek többségében összejöhet, nem is azt mondom hogy várd meg míg be nem töltöd a 40et és akkor vállalj, az már elég későn van, de olyan 29-30 évesen már pont abban az időben vagy hogy lehetne. Addigra elég tapasztalatot gyűjtöttél, komolyabb vagy, pénzt is keresel, van munkahelyed, biztos kapcsolatod, házad amit egymagad is fel tudsz tartani.


Egyszóval akik azt írták hogy ők korainak tartják még ezt, azokkal teljes mértékben egyetértek és nincsenek egyedül a véleményükkel. Én is 30 körül szeretnék majd gyereket vállalni, vagy ahogy sikerül, de túl korán semmiképp sem.


20/F

2012. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is elvennék már most egy olyan csajt aki ugyan úgy karriert akart csinálni mint én. De gyereket csak biztos anyagi háttérrel vállalnék vele, tehát 28-35 éves kor körül.. 18/f
2012. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Nekünk van biztos anyagi hátterünk és mindketten dolgozunk is.Régóta együtt vagyunk már.Kitanultam már azt amit akartam és ő is.Sok mindenen keresztül mentem már és most jöhetnek a oltások hogy persze 19 évesen mi az a sok minden de azt mondom aki nem ismeri az életem az ne ítélkezzen.Már nem vágyom a bulikra és ez lehet hogy egyeseknek furcsa de már elé régóta nem járok szórakozóhelyekre inkább elmegyünk a vőlegényemmel vacsizni valahova azt többre értékelem.:)
2012. aug. 29. 13:52
 19/24 anonim ***** válasza:
Soooooooooooooooooooooooooooooooooooook boldogságot!
2012. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha anyádék a seggetek alá pakolják a lóvét, akkor könnyen vagy ilyen nagy mellénnyel.

Vajon majd akkor is ilyen bölcs leszel, ha netán elfogy a vagyon?

Vagy úgy gondoltátok, hogy majd a családi pótlékból, meg az egyéb segélyekből felnevelitek a gyereket?

2012. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!