Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisnak tartjátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak tartjátok ha egy 19 éves lány férjhez megy és gyereke lesz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 12:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
ha megtalálta a hozzá neki illő párt és már jó pár éve együtt vannak szerelemben, boldogságban akkor miért is ne???
2012. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljes mértékben, már ha biztosak egymásban, és abban, hogy együtt maradnak. Tesóm 17 évesen, miután leérettségizett egy évet még tanult, aztán férjhez ment, most, négy évvel később két tündéri gyereke van, közben a nővérem szakmát tanult, dolgozni fog, amint a kicsik bölcsibe mentek. Normális, teljesen.
2012. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha neki jó, akkor nekem mindegy. (Bár ha teherbe esik, mert nem védekezett, akkor hülyeségnek tartom, mert a házasság nem megoldás és nem garancia semmire.)
2012. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

én is már szívesen lennék férj.. ha lenne 1 normális lány..

19/f

és igen normális... szerintem lehet korai.. de ha működik a kapcsolat mér ne?

2012. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Mókusgyilkos ***** válasza:
38%

1.: jah csak az ilyen házasságok nagy része nem így keletkezik :D


kérdező: én szimplán hülyének nézem:) [és részvétet nyilvánítok!] habár én alapból nem vagyok nagy házasság fanatikus bár az is közrejátszhat ebben h még csak 20 vagyok szóval..

2012. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
első vagyok: szeretnék már én is férjnél lenni vagy ha nem is férjnél, de normális párkapcsolatban élni... rossz már itthon, jó lenne egy normális fiúval kialakítani az életem már! 19/L
2012. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
igen szerintem normális
2012. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Csak azért kérdeztem mert nem sokára lesz az esküvőm és baba is tervben van:)
2012. aug. 29. 12:28
 9/24 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam, amikor férjhez mentem, 20 és 21 mikor szültem a gyerekeimet, szerintem ez a legideálisabb a testnek és a léleknek. Remélem nagymamaként aktívan tudok segíteni majd az unokáknál is. 40l
2012. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem tartom normális dolognak! Kérdező, jól gondold meg mit csinálsz. De mindenki maga tudja. Én csak 30 környékén fogok gyereket vállalni. És mielőttj önnének a szúrós megjegyzések hogy azért gondolom így mert éretlen vagyok, elmondanám hogy nagyon is érett lennék rá, de úgy gondolom kell egy biztos karrier hozzá, jövedelmező üzlet, és egy megbízható társ, akivel le tudom élni az életem, és ilyen fiatalon nagyon veszélyes gyereket vállalni, az esetek 99%ában csonka család lesz az eredmény.
2012. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!