Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a párom. Hogy bízzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a párom. Hogy bízzak benne ezek után?

Figyelt kérdés
Több dologban sem mondott igazat... Sőt, még csak azt sem lehet mondani, hogy eltitkolta, és nem tudok benne megbízni (2éve, 2 hónapja vagyunk együtt). Mit tegyek? Szakítani nem akarok.
2012. aug. 24. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, hogy miben hazudott. Ha apróságokban, akkor nincs gond, ha komoly dolgokban, akkor igen, ezesetben úgyse fogsz tudni igazán bízni benne egy jó ideig. Talán vesézzétek ki, hogy miért is kellett hazudnia.
2012. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 intrepid ***** válasza:
Akkor ne bízz benne. Azt se hidd el, amit kérdez.
2012. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

" Szakítani nem akarok."


Akkor nincs megoldás! Az életedet pedig tönkre fogod tenni!!

2012. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miben hazudott? Ha meg nem akarsz szakítani, akkor mi a kérdés?
2012. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló! Csinált magának egy másik FB profilt, és ha nem kérdezek rá, akkor nem mondta volna el, aztán rákérdeztem, hogy mégis miért? Az volt rá a válasz, hogy néha nem szeret velem beszélgetni (távkapcsolatban élünk), utána pedig, hogy egy bizonyos törölt képeket akart visszahozni.

A többi hozzászólónak mondom!!!! Azért nem akarok vele szakítani, mert ennek ellenére szeretem. 2 év alatt ez volt az első hazugsága..

2012. aug. 24. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Azon kellene elgondolkodni, hogy a távkapcsolatnak van-e értelme úgy, ha nem akar veled beszélni?
2012. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit soknak érezte a beszélgetést vagy a sok kérdést.

Bár elég fura :))))

2012. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy néha kibírhatatlan vagyok, elismerem. Ő dolgozik és hazajön hullafáradtan én meg még idegesítem is, szóval megértem. De azt már nem, hogy ezért miért kell egy másik hülye k*rvának irogatnia?
2012. aug. 24. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
ja hogy más felé kacsingat.. akkor vége
2012. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elolvastad rendesen a kérdést?
2012. aug. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!