Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem így? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem így? Nem akarok így érezni, de nem tudom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés

Van egy barátom,9 hónapja.Nagyon szeretem.Sosem tudnám bántani,megcsalni..

Régebben valahogy feljött témának a volt barátnője.Olyan furcsán beszél róla,mondta hogy ha elment mellette nagyobbakat vert a szíve,meg ilyeneket.Ezt még régebben beszéltük..Aztán valahogy megint elkezdtünk a régi kapcsolatainkról beszélni..ő is mesélt nekem,nagyon sok mindent.Volt barátnőjét,tiszta szívből szerette,de megcsalta..igen,én is mondtam neki,hogyha szerette volna,nem csalta volna meg.Erre azt válaszolta: akkor sem,ha érzed,hogy már nem szeret?

Ezt csak azért írtam le,hogy tisztába legyetek azzal,hogy nagyon furcsán mesél róla,soha nem bántja, mármint hogy lehordaná vagy valami,nem...

Sok dolog van ami felkavarta bennem a féltékenységet...

Volt egy buli..ahová elhívtam engem is,pár barátomat,és persze a barátomat is..annak is ott voltak a haverjai..és persze a volt barátnő is.Másnap megkért,hogy lépjek már be a facebook-jába mert valami elromlott benne.Beléptem,és azt olvastam,hogy írta a haverjának,hogy amikor meglátta a volt barátnőjét,elment a kedve a bulitól,és hogy nem akart ott lenni,és nézni a volt barátnőjét..Itt csak az a baki,hogy együtt mentünk be..velem volt,és ilyenekre gondol? Nekem is volt előtte egy barátom,fülig szerelmes voltam,vége lett,és ennyi..ha meglátom egy buliban,köszönök neki és kész.Ennyi.

Lehet csak féltékeny vagyok a barátom volt barátnőjére,mert szebb nálam,sokkal,és én ezzel tisztába vagyok.De valahogy mindig megnézem a facebook adatlapját,majdnem minden nap.Szerintem ez már beteges dolog,amit én csinálok.

Barátomnak ezt soha nem mondtam...

Hogy tudnám örökre elfelejteni ?

Talán azért is nem bízom a barátomban,mert a volt barátnőjét is megcsalta,nem is egyszer..


2012. aug. 24. 16:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Történt már olyan is,hogy zavarta,hogy facebook chat-en látja fent a volt barátnőjét....
2012. aug. 24. 16:36
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nem dolgozta fel a volt barátnőjével való szakítást illetve talán még érez is valamit iránta, de ez érthető lehet (elvégre ő csalta meg), de egy párkapcsolat a bizalomra épül és ha a bizalom bármelyik oldalról meging, akkor azt minél előbb helyre kell tenni.

Azt tudom tanácsolni, hogy ülj le a barátoddal és ne támadd le ugyan, de próbálj finoman érdeklődni, hogy akkor most valójában mi a helyzet.

2012. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ez nemsemmi hat a fud meg szereti szerintem a volt baratnojet . De ezt minnel elobb beszeljetek meg !
2012. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

9 hónapja együtt vagyunk..lassan egy éve.

Szeretem..Úgy érzem,ő is engem.

Ezért nem tudom, mi lehet a baj,velem van-e valami baj,komolyan ez már nálam valami beteges..:/ :(

2012. aug. 24. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
A volt barátnőhöz még mindig erős érzelmek fűzik, ez egyértelmű. Lehet téged is szeret, csak nem "úgy", talán inkább csak barátként. Meghát pasiból van: mégiscsak van valakije, nincs egyedül. Szerintem, ha a volt barátnő belépne a képbe, téged simán dobna érte. Ne haragudj, de ebből a helyzetből én így gondolom. Egyébként szerintem beszéld meg vele őszintén a dolgot, az a legcélravezetőbb.
2012. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menj fel újra a facebook-jára és törtöld a lányt az ismerősei közül.. Akkor nem látja többé se a chat-en, se az üzifalon se máshol. De inkább titokban, mintha a lány törölte volna :P Ha idővel visszajelöli a párod, akkor az azt jelenti, fontos még neki, nem akar/nem tud tőle szabadulni, tehát nem csak te vagy a szívében.


Igen, bízni kell, csak ezt nehéz, tapasztalatből mondom. Mi szétmentünk a párommal, majd egy másik lány közbenjárásának is köszönhetően nem is tudtuk megbeszélni a dolgainkat, de végül újra össszejöttünk. Én is minden nap lestem a profiljaikat, bár nem sokat voltak fent, nem is változtattak státuszt amíg jártak, örültem is, azzal nyugtattam magam, hogy nm is járnak.. de jártak, csak nem a neten :S mnd1

Akkor nekem is szebbnek tűnt a csaj, pedig tüzetesen átnéztem a képeit, próbáltam benne hibát keresni. Hiába mondták a barátnőim, hogy nem is szép, én szebb vagyok, nem hittem nekik. Miután újra összejöttünk a párommal sokáig, még a mai napig is figyelemmel követem a csajt, szerintem ő az egyetlen, akinek neki is mennék ha a párom közelében látnám, hiába van már ő is kapcsolatban, De néha mégis hidegen hagy hogy mi van vele, élvezem a közös időt a párommal és nem hagyom hogy az emléke közénk álljon. Sok idő telt el hogy eljutottam idáig, hogy feldolgoztam a szakítást (1. szerelem) és az újrakezdést.

Mondjuk a párom nem is emlegeti a lányt, mikor kibékültünk elmesélte a sztorit, már ami rám tartozott, de ezzel le is zárta és biztosított afelől, hogy tévedés volt, nem működött és nem is foglalkoznak többé egymással. Ez így is van, azóta se beszéltek, találkoztak, nem zaklatják egymást. Persze nem látok a fejébe, a szívébe, megpróbálok hinni neki, bízni benne és reméleni hogy igaz.

Kitartást neked is! És érd el, hogy ne legyenek ismerősok, ha napi szinten facebook-ol biztos néha-néha ránéz, az pedig csak nehezíti a helyzetet... le is ülhettel ezt megbeszélni, de a háttérből is mozgathatod a szálakat, ne feledd, nő vagy :P

2012. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit erős lesz, de ha rossz kedve lesz csak azért mert meglátja a volt barátnőjét, az egyáltalán nem jó jel, azt jelenti, hogy nincs túl rajta teljesen és ezt te is érzed. Ezért nem tudsz benne bízni, mert azt érzed, hogy őt teljes szívéből szerette, de veled van és mi van ha téged nem, pont azért, mert még nincs túl rajta.

A facebook adatlap nézegetéssel nem nagyon lehet leállni, csak iszonyatos akaraterővel, de akkor magadban nyomnád el a kíváncsiságodat. Akkor fogod tudni csak elfelejteni, ha valahogy megbizonyosodsz, hogy a lány már nem veszélyforrás. Beszélgess el a barátoddal és ne hagyd neki, hogy hazudjon.. Ha pedig továbbra is azt látod, hogy nincs túl rajta, akármilyen nehéz ott kell hagyni. 9 hónap is sok idő, de nem 5 év. Inkább most, minthogy később.

2012. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érezne semmit a lány iránt, nem menekülne előle, nem rontaná el a kedvét ha meglátja..pláne úgy, hogy te ott vagy mellette!

Ettől függetlenül, biztosan szeret téged, de meglehet, hogy nem olyan mélyen mint az előző barátnőjét.

Nézd, ha ez nem mindennapos probléma, csak néha jön elő...akkor próbáld meg figyelmen kívül hagyni!

És ha továbbra is ilyen események lennének, ülj le és beszéld meg a barátoddal ezt! Nem kell hisztizni, meg rátámadni..de mond meg neki, hogy fáj neked, hogy azt látod, a volt barátnője ilyen érzéseket vált ki belőle.

2012. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
SEMMIKÉPP ne töröld le a lányt! Én is megtettem a barátom facebookján, de pont ezért kezdtek el beszélni, hogy "te töröltél le? "nem, te töröltél le" és akkor kiderült, hogy hoppácska én voltam.. Rájöttem, hogy ez a világon a legnagyobb hülyeség volt, mert pont ezért kezdtek el beszélgetni a lánnyal egyre többet! Minden kiderül sajnos és ha összefutnak megint egy bulin és elkezdenek beszélgetni akkor is ki fog derülni, hogy bizony nem ők törölték le egymást. Ebből sajnos csak te jöhetsz ki rosszul. Persze jó lenne tesztelni a srácot megértem, de ne tedd! beszélj vele.
2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ha valaki szerelmes volt valakibe akkor utána ha látja, akkor is fura érzés meg minden, de szerintem is beszélj vele, de ne támadd le, csak tudakold hogy most hogy is álltok, hogy érez. Remélem rendbe lesz minden :)
2012. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!