Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezelendő, ha 24 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezelendő, ha 24 évesen nem akarok barátnőt, és még szex nélkül is megvagyok?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint jól nézek ki, tudok is beszélni. És szoktam is lányokkal beszélgetni, sőt van akire feláll a farkam. És érzem azt is ha bejövök egy lánynak. SZoktam is bókolni lányoknak, nem zavarnak az érintések, sőt én sem zavartatom magam... De nem hajtok rá úgy...


Párszor előfordult már, hogy lányok támadtak le engem, de ezek mind hirtelen történtek, és ekkor rózsaszín ködben voltam. Pár napig ilyenkor meg is teszek mindent a lányért.



2012. aug. 21. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem kezeltetném magam a helyedben, inkább örülnék neki.
2012. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

sokan furcsának néznek h miért nem csajjal jövök haza, vagy miér nem viszem a csajom szórakozni.

a válasz, mert nem kell. ez mind szép és jó, de meddig érzek majd így?


és miért örülnél neki első?

2012. aug. 21. 20:02
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és sokan hiszik azt hogy volt már 1000csajom, és foglalat vagyok meg ilyenek, de csak nem rom ki magamra.
2012. aug. 21. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Tuti látens homokos vagy...
2012. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért, mert olyan csúnya vagyok, h nem kellek senkinek, másrészt azért, mert a nők nagy része csak átveri és kihasználja az embert.
2012. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem szeretem a fiúkat, egyszer voltam közös zuhanyzóban, majdnem elhánytam magam a fäszok láttán.
2012. aug. 21. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
De szívesen cserélnék veled. A mocskos női nemtől csak szenvedek. Állandóan szexelnék, de nincs kivel és senki sem ért meg engem. Nem kellek egy lánynak sem,csak, aki távol él tőlem, az is bűnronda. Nem élet az élet így. Örülj, hogy nem kínoznak a vágyak. De neked simán meglehetne akárki, a felszínes mocskos nők közül.
2012. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hog eddig még más nem írta, de nem lehet, hogy aszexuális vagy? Amúgy szúz vagy?
2012. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elég aranyosak vagytok hogy így beszéltek a női nemről...


ne kezeltesd magad, nem gond ha nem vagy társas lény, csak ne csapj át antiszociálisba.. meg aztán lehet majd 40évesen akarsz kapcsolatot:D

2012. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most ha hiszed ha nem én 80éves vagyok és szüz. Igaz pap ,de meg van írva a könyvben, hogy sexelni emberekkel nem szabad csak állatokkal. Ha ezzel segítettem akkor szivesen.
2012. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!