Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bikfic999 kérdése:

Mit tegyek? Másokkal is akarok lenni!

Figyelt kérdés
21 vagyok több mint 1 éve van társam akit nagyon szeretek.már az eljegyzésen gondolkodunk ö az 5.ik akivel együtt voltam életembe sexuálissan az a gond hogy máslányokkal is szeretném csinálni mit tegyek? gondolom azt kitaláltátok hogy fiu vagyok
2012. jan. 3. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzésen gondolkodtok de te másokkal akarsz dugni.. Fogadd őszinte gratulációmat.
2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Azért Te sem vagy semmi... Eljegyzés, meg félrefúrás... Szegény lány...
2012. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál ez érthető. Viszont lehet, hogy később még baj lesz belőle. Ha nem tudod a helyén kezelni a dolgot, az a legjobb, ha most szépen elbúcsúztok egymástól.
2012. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretné csinálni, nem pedig csinálja. Ha mégis, akkor ott probléma van.
2012. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyen gerinced, és mondd meg neki, hogy szerinted még korai az eljegyzés, és még nem élted ki magad. Szakítás és mehetsz kufircolni.

Vagy legyen gerinced és legyél vele, és fogd vissza magad.


21 évesen már férfi lennél, viselkedj is úgy.

2012. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ugyan ez a problémám.most vag ykiéled magad most vagy késöbb bukik ki a dolog.énis nagyon szeretem a bnőmet de azért rendesen kívánok néha mást is.lehet csak az izgaolm miatt nem is hosszútávú kapcsolat miatt .ez ilyen kan ösztön.csak áll a cerka azért jár ilyen az eszembe.többször kapd el az asszonyt ,vag yhe nembirod ne húzd,főleg aha nem tökéletes a kapcsolatotok(de mint irtad nincs így) én 5évesbe futottam bele 14évesen mondhatni az egész valamire való "kúrosbaszós kiélős" korszakot 1 emberrel töltöttem így ez kimaradt..de lehet nem is baj.
2012. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
már mint 5éves kapcsolatba mielött félreértenétek:D
2012. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösszi te jó fej érted a gondom egy cípőbe járunk a rohat kurosbaszos korszak amikor a kisagy írányit:D amugy megbántad hogy vele maradtál és nem tücsköltél eleget másokkal vagy enek igy kellett lennie?
2012. jan. 3. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kéne 21 évesen eljegyezni senkit sem!!!!

Teljesen normális amit érzel! Én 29 vagyok de ugyanezt érzem!!!

2012. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!