Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csak jatszott az erzelmeimmel, csinaljak en is igy masokkal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 08:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne. Ha a szomszéd Bélának behúz egyet valaki, akkor az a te pofád kell hogy szétverje bosszúból? De amúgy csináld nyugodtan. Úgy is te leszel végül a legnagyobb vesztese a saját baromságodnak.
2011. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlackSword ***** válasza:
68%

Ne tedd!!! Azért mert más lop, neked nem kell...

Ráadásul az a másik nem igen hibás azért, mert valaki más játszott veled... És közben lehet pont a nagy ő-t bántod meg...

2011. dec. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szoval barom is vagyok ? Te vajon milyen lehetel.
2011. dec. 30. 08:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehetsz!
2011. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bennetek semmi kulturalt,civilizalt megkozelites.
2011. dec. 30. 08:35
 6/15 anonim ***** válasza:
mert belőled úgy sugárzik, mint a tesco gazdaságos atomerőmű
2011. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kamukérdések kiírogatásával próbálod elütni az unalmadat? :D Inkább csinálj valami hasznosat.
2011. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En nem unalombol jottem ide es nem ragasztottam jelzoket senkire,semmikep nem kezdemenyeztem.De ha egy ilyen kerdes ilyen szemelyreszolo lerohanasokat von maga utan ,akkor meg igy is koszonom az eddigi valaszokat,es a tema reszemrol lezarva !
2011. dec. 30. 09:17
 9/15 BlackSword ***** válasza:
Azért nincs kultúra és civilizáltság bennünk, mert nem bántunk egy harmadik embert, mert egy már csúnyán megbántott??? Akkor inkább leszek kulturálatlan és civilizálatlan ember, mint egy bosszúálló angyal... Mert szerintem az az ember nem tehet arról, amiért egy másik megbántott... Sőt, nem is bántott, tehát én miért játsszak az érzelmeivel??? Miért bántsam???
2011. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Bennetek semmi kulturalt,civilizalt megkozelites."


És az milyen dolog lenne amikor te is játszanál más érzelmein?

2011. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!