Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem lényeges hogyan de megtudtam hogy a barátom ilyen üzenetet küldött az egyik haverjának : " most ha megyünk bulizni akkor is szedjünk össze egy-egy jobb csajt ,úgyis egyedül vagyok a héten tehát hozhatjuk őket hozzám is egy jó baszásra "

Ezek után olyan sírógörcs tört rám , hogy nem tudom mit kezdjek teljesen kétségbe vagyok esve , mikor a barátom megtudta h tudom , annyit mondott h ez van ,és ennyivel elintézte az együtt töltött 2 évünket . Én igyekeztem mindent megadni neki nem tudom miért csinálta ezt . Ráadásul nekem ő volt az első .

19L


2011. dec. 28. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Most már késő sírni... gondolkoztál volna előbb, milyen csávóval állsz össze. Edd meg,amit kifőztél.
2011. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod, hogy mit csinálj?


Egyértelmű, semmibe vett, megcsalt.


Dobd a francba és felejtsd el.

2011. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd békén őt és csinálj úgy mintha semmi sem történt volna. ha látod hogy ottvan akkor nevess (ne durván) meg lásson más fiúkkal is és akkor látni fogja hogy téged már nem érdekel ő.
2011. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek az alfahímek. Túl kell lépned a dolgon és keresned egy olyan srácot, aki nem így gondolkozik, mint a volt/jelenlegi párod. 19 évesen még bőven van időd és ez a csalódás is megfontoltabbá tesz majd.
2011. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!