Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra visszasze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra visszaszerezzem? Mit csináljak? Hogy mondjam el neki amit akkor nem mertem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác a buliban kivel nagyon jól elvoltunk de sajnos én egy másik sráccal jöttem össze még ott le is feküdtem vele. De nem jöttünk össze, kis idő mulva az előző srác visszajött és járni akart velem de én nem tudtam mit csináljak.Beszélgettünk sokat , találkozgattunk, jól elvoltunk. Bejött egy uj csaj és elmondása szerint esze szerint nem jönne össze velem.. összejött a másik lánnyal. Azóta ők is szakítottak meg én is egy másik kapcsolatommal. De még mindig szeretem azt a srácot. Már lassan 4hóónapja nem beszéltünk! De még mindig szokott érdeklődni irántam közös haveroktól..
2011. dec. 29. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szal r i b a n c voltál, és mostmár vered a fejed a falba... helyes. Előbb kellett volna gondolkodnod.
2011. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!