Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem szeretnék vele lenni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel legutóbbi, súlyos szakításunk óta meg sem beszéltük konkrétan, hogy együtt vagyunk-e vagy mivan,vagy merre tart a dolog. De szeretjük egymást, adunk is ajándékot egymásnak karácsonykor, meg minden, de nem szeretnék vele szilveszterezni. Ennek az az oka, hogy amikor vele bulizik, és ő iszik, akkor minden előzmény nélkül beleköt az emberbe, és alázza, legyen az a barátja, haverja, vagy éppen én, a csaja. A másik dolog, ami félő, hogy a szilveszter és közénk állhat, a barátja, konkrétan a lakótársa, akivel kölcsönösen ki nem állhatjuk egymást. Persze a barátom vele szeretne lenni, de én semmiképpen, én olyan szilvesztert szeretnék, ahol nincsenek ellenségeim. Ezért már beszéltem is pár barátommal, akikkel együtt leszek aznap este. De még nem mondtam meg a pasimnak, hogy nem szeretném hogy ott legyen, vagy ha ott is lesz, akkor a barátja nélkül. Szóval végül is majd neki kell eldöntenie, hogy mit szeretne. Mert én tudom hogy mit szeretnék, azt, hogy senki ne bántson meg aznap este. Cska még nem tudom, hogy közöljem ezt vele és nem tudom, mit mondjak neki. Azt semmiképp nem szeretném, hogy félreértse a helyzetet!! Szerintetek hogy mondjam meg neki ahhoz, hogy tényleg megértse a lényeget?? Szeretem őt és tényleg nem akarom, hogy emiatt bármi olyat gondoljon, egyszerűen tényleg csak jól akarom magam érezni a barátaimmal, azokat, akiket szeretek. És ha ez vele nem megy és tudom előre, hogy nagyon megbántana(mert ő egyszerűen ilyen, ha részeg) akkor nincs más választásom, de kérlek adjatok tanácsot!! :)


17 l


2011. dec. 25. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy ide leírtad, az pont megfelelő lesz, csak szóban.
2011. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férfiak az egyenes beszédet szeretik. Elé állsz, hogy bocs, de nem akarok veled idén szilveszterezni, mert ha iszol, akkor egy s_eggfej állat vagy. Márpedig a szilveszter ivás nélkül nem az igazi, ezért idén külön leszünk.
2011. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
félek, hogy nem fogja megérteni ://
2011. dec. 25. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeret nem? Akkor megérti.


Én utálom a részeg embereket, fóbiám van tőlük. Egyszer összeakadtam a részeg barátommal az utcán, majd az ájulás kerülgetett.


De megértette, hogy én TÉNYLEG félek/utálom a részegeket és azóta nem iszik sokat, csak mértékkel.

2011. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
galambpostát küldjél neki, azzal hogy nem szilveszterezek veled, ezt rózsaszín tollal írd és rajzoljál neki szíveket mellé, átdöfve őket egy késsel.
2011. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű dolgokat nem ért meg, akkor minek jársz vele? Ha még normálisan beszélni sem tudtok egymással, totál fölösleges az egész...
2011. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az az átszúrt szív nagyon flash XD amúgy köszi mindenkinek :)
2011. dec. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!