Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítene? Szilveszterko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Szilveszterkor bulizni megyek és, hogy szedjek fel csajt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit csináljak vagy hogy mit kellene. Látom, hogy valaki kiszúrt de nem merek odamenni hozzá, hogy beszélgessek. És sokszor zavarba jövök és féle. Vagy nem tudok csajozni? Segítsetek, nagyon kellene már valaki.
2011. dec. 22. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
neked találták fel a randi drogot. csak egy kicsi kell a piába és már a farkadra is húzhatod:D
2011. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem szilveszterkor ugyanúgy kell csajozni, mint máskor

ha sokat isztok, akkor nem lesz nehéz dolgod

2011. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Napkiraly ***** válasza:

Szerintem ha leesik egy, akkor felszeded. Így


Ha buliba mész (háziba menj, a nyilvános trágya, és ott nem szedsz fel csak petárdát), akkor ott mutatkozz be, és keresd meg a közös ismeretségeket, utcán meg simán odamész hogy boldog új évet kívánj. Ha nevet és élvezi, akkor van értelme folytatnod a beszélgetést, ha lerázó vagy nem reagál, akkor hagyod a francba.

2011. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?:)
2011. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
napkirály köszi a választ, segítettél! :) am házibuli és 17 éves vagyok...
2011. dec. 22. 21:58
 6/9 Napkiraly ***** válasza:
Akkor nyomj egy zöld kezet és szívesen
2011. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
Ha félős vagy először kérdéssel nyiss, keress vmi ismerősödet, kérdezd meg a csajtól nem látta-e. Ha látsz némi érdeklődést, azt is hozzáteheted miért keresed, mi érdekeset terveztek csinálni, stb.
2011. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
és utána mutatkozz be...
2011. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi, most sok önbizalmat adtál
2011. dec. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!