Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
én 15 éves vagyok és a csaj 13 és nagyon bejön szinte minden reggel egy busszal megyünk (egy suliba járunk)de nem tudom hogy mondjam el neki mit is érzek... valaki adjon légyszi valami hasznos tanácsot!
2011. dec. 24. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ismeritek egymást? Van lehetőség személyes kontaktra?
2011. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát azt tudom tanácsolni, hogy ne rohand le azzal, hogy szerelem első látásra vagy nem tudom, az nem nagyon jön be,.. próbáld meg valamilyen témával,. ( legyen az sulis) beszélgetésre invitálni,.. aztán próbáld tudtára adni, hogy számodra nem közömbös a lány :) Sok sikert
2011. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bummshakalaka ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni? Ha nem akkor, kezd el. Mindegy, hogy miről csak arra figyelj, hogy a csajt is érdekelje(Szóval nehogy valami játékról kezdj témát). Majd ahogy már jobban ismeritek egymást, hivd el egy üditőre, vagy hivd fagyizni(nyáron), vagy egy kellemes helyen fogyasszatok el egy forrócsokit. Ezekből már szerintem tudni fogja;)!
2011. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát csak igy látásból ismerem nagyon még nem beszéltünk..és nemtudom hogy kezdeményezzem az egészet ...
2011. dec. 24. 20:44
 5/16 Bummshakalaka ***** válasza:
Közös barát van?
2011. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első vok. Szerintem nem a buszon kéne elkezdened az ismerkedést, de ha mégis, ülj le mellé, és valami neutrális téma kapcsán szólítsd meg. Ha bejössz neki, venni fogja a lapot, és minden megy tovább. Ha nem, az is ki fog derülni hamar.

Hajrá ! :)

2011. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mondhatjuk, a haverom húgának a barátnője aki most ugyanoda a suliba jár...
2011. dec. 24. 20:49
 8/16 szamo77db ***** válasza:

Szerintem alkalomadtán "bedobhatsz" egy szál vörös rózsát,

díszítés meg egyéb cicoma nélkül. A rózsa beszélni fog

helyetted is. Ez a szerelmesek virága. De azért ne felejts

el beszélni, szépeket mondani se. Mert hát a rózsát át is

kell adni, nem elég megvenni!

2011. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
elsőnek: már volt hasonló és lehet h azt én bénáztam el de az nagyon nem jött össze :S
2011. dec. 24. 20:51
 10/16 Bummshakalaka ***** válasza:
Szerintem kérd meg rá, hogy mutasson be és onnan minden rendben van.
2011. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!