Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem értem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem értem az EX-em gondolkodását.

Figyelt kérdés

A kérdés egymagában megmondja hogy az exemről van szó.

Nem tudom mit akar, másfél éve szakítottam vele 4év együtt járás után.

Mi egymásnak voltunk az első, és talán az igazi is.

Neki van 1éve párkapcsolata,nekem jelenleg nincs.

A srác külföldön dolgozik 6hetente jár haza.

"Tartjuk" a kapcsolatot titokban, msnen.

2 hete az történt hogy msnen közölte velem, hogy szeret és hogy ő elgondolkodott a békülésen, én is szeretem őt ez nem kérdés, ezt ő is tudja.

A mostani barátnőjét 2szer megcsalta velem, és most is találkoztunk 5napja, elvoltunk csókolózgattunk, pedzegette hogy nem megyünk-e el egy panzióba,visszautasítottam.Bántam egy picit de amit ma láttam azok után már nem bánom, ugyanis az egyik közösségi portálra töltött fel képeket, és mit ne mondjak elég boldognak tűnt, nem is értettem mit akar tőlem.

Aztán fölhívtam, és mondtam is neki hogy jól sikerültek, és akkor bevágja hogy muszáj volt, mondom miért? fegyvert tartottak a fejedhez?Mondta nem, na meg még most is hívott volna magához,nem értem minek gondol?

Annyira csalódott vagyok, bár mit is várhattam volna.

DE most eléggé nem tudom hogy mit kellene tegyek.

Tanács???Hagyjam a fejébe?

Hagyjam hogy élje az életét azzal a cigán-nyal aki csak kihasználja?


2011. dec. 28. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Figy! Attól, hogy olyan képeket rakott fel amin boldognak látszik, nem kell parázni. Nyilván a nője előtt még azt mutatja, hogy minden O.K.


Egyébként tökre örülök mindig annak, ha két ember újra egymásra talál.


Szóval csak nyugi!

2011. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi ^^ :)
2011. dec. 29. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem értem minek gondol? "-Vajon minek? :-)

Adja neked a kedves aranyost csak hogy lefeküdj vele, közben meg otthon is megcsinálja az "asszonyt".

Ha téged akarna, elhagyná a nőjét és veled lenne.

Rosszul tetted h lefeküdtél vele...ezért szeretne megcsinálni többször is a barátnője mellett, titokban.

Nem kellett volna odaadnod magad neki, míg újra együtt nem vagytok. Szerintem csak arra kellesz neki.

Miért nem állítod válaszút elé. Elhagyja érted őt, vagy nem? Ha nem, akkor menjen a f@szba és kész. Ennyi.

2011. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A következő próbálkozása az lesz,hogy jajj hisz már nem is szexelünk a barátnőmmel..csakis veled volt életemben a legjobb a szex...
2012. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztázni kéne:

miért van ő vele?

akarne-e veled lenni?

akanrál-e vele lenni?

miért mentetek szét?

mik a jövőre a terveitek?

2012. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!