Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bánt a dolog, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bánt a dolog, de nem akarok újabb vitát. Hogy közöljem vele, hogy ez így rosszul esik?

Figyelt kérdés
A barátommal megbeszéltük, hogy ma eljön, de végül nem tudott mert kreszre kellett mennie. Ezt meg is értem, most az a fontosabb. Azután azt mondta, hogy eljön akkor holnap. Benne voltam mivel 3 hónap alatt csak egyszer volt itt, én viszont jó párszor nála. Erre most azt mondja mégsem tud jönni mert haverja elhívta hozzájuk mert vasárnap költözik pestre a suli miatt. Igazából nem lenne bajom ezzel se, menjen csak, de hogy már kétszer elígérkezett hozzám és végül inkább a havert választja az azért eléggé bánt. Persze még azt mondja, hogy én nemtörődöm vele és, hogy ő nem is érdekel engem. Én viszont úgy érzem, hogy ez pont fordítva van. Mert ha én azt mondom neki, hogy na akkor most elmegyek hozzád, akkor azért annyi van bennem, hogy nem mondom vissza csak azért mert egy haverom elhívott, akihez egyébként pestre is épp annyi lenne elmenni. Veszekedni nem akarok, de azért finom közölném vele, hogy mennyire rosszul esik...de nem tudom hogy.

2012. aug. 22. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Mond meg neki kerek perec , hogy ez neked nem teszik mert nagyon szereted es rosszul esik. En nem ismerhetem a baratod de ha elbogod magad elotte nem bisztos , hogy a legjobb modszer mert a legtobb ferfit nem edekelnek az erzesek de tisztelet a kivetelnek. Meg ha mar lefekudtetek akkor tiszta ugy. Egyszeruen ez csunyan,gonoszul es nyersen fog hangzani de csak erre kelletel neki!!!
2012. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle, hogyha ez fordítva lenne, neki hogy esne? Reménykednék, hogy ennyiből is érteni fog. Ha nem, akkor konkrétan elmondanám, hogy ez rosszul esik neked.


Hány évesek vagytok?

2012. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!