Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza tudom szerezni Életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom szerezni Életem Szerelmét még? Vagy ez csak álom?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem egy lányt első igazi nagy szerelmem volt. Nem rég jártunk, de elhagyott. Úgy terveztem vele maradok végleg nem érdekel más. Aztán mikor szakított összeomlottam. Most viszont egyszerűen rákattantam a legutóbbi eset óta mikor láttam a faluban ahol lakik. Csak kocsiból láttam mert ott mentem keresztül de kiszálltam a kocsmába inni mert nagy hőség volt és pihentem kicsit. Erre jöttek ők is és nagyon meg volt lepődve elpirult minden kínja volt zavarba jött láttam. De beszélni nem beszéltünk mert a pasijával volt! Nem bírom nélküle szerelmes vagyok belé! Mit tegyek Bármire képes vagyok érte!
2009. júl. 25. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van, de szerintem miközben reménykedsz, próbálj mást keresni, hátha mégsem ő az igazi.
2009. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ő életed szerelme! Keress mást, aki megérdemel téged.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne add föl! Én is hasonlóan vagyok egy lánnyal, együtt voltunk, aztán szakítottunk. De beszélünk mai napig, szinte ugyanúgy mikor együtt voltunk... visszaszerzem, ha beledöglök is!

Feladni sosem érdemes, úgy nem érsz el az életben semmit!

Persze beszélni könnyű, meg a reménytelen szerelem se mindig a legjobb dolog. És viszont azt tartsd szem előtt, hogy egy kapcsolat 2 oldalú dolog, ha az egyik oldalról nem megy, akkor nem megy...

De vissza lehet szerezni egy nőt igenis, csak ez persze nem mindig könnyű feladat..

2010. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!