Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog úgy szeretni, ahogyan az első barátnőjét?

Figyelt kérdés

ez a szerelem barátságnak indult, 2 évig voltunk nagyon jóban, de közben neki már volt egy nagy szerelme, akibe 4-5 évig volt szerelmes..egészen idáig.


most pár hónapja bevallotta, hogy szeret, hogy szerelmes, nekem ez az első komoly kapcsolatom,

de attól félek, hogy én sokkal jobban szeretem, mint ő engem..sőt a legjobban attól félek, hogy soha nem fog úgy szeretni, ahogy az első barátnőjét..

tudom mennyire szerette, főleg, hogy nekem mesélte el, velem beszélte meg..akkor persze nem, most már nagyon fáj...

beszéltem neki is erről, valahogyan próbáltam célozgatni, de azt mondta ne is gondoljak ilyenekre..könyörgöm fél éve még szerette..azért még is csak aggaszt, mégis megbízok benne, de mostanában egyre többször támadnak kételyeim ez ügyben, de tudom, hogy engem is szeret.

voltatok már hasonló helyzetben?


2012. aug. 22. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ezzel sokan nem fognak egyetérteni, de a helyzet az, hogy az első nagy szerelem mindenkiben benne marad így vagy úgy, és mivel az első szerelemnél az ember még tapasztalatlan, általában mindent beled amit csak beleadhat. A következőnél már megfontoltabb, így igen, lehet, hogy ÚGY mint az előző szerelmét nem fog szeretni téged. Legalábbis úgy tűnik majd. De ezzel ne törődj, teljesen más a helyzet és nem az számít, hogy kit hogyan szeretett korábban. Te csak azzal foglalkozz, hogy téged szeret-e.
2012. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek abban, hogy egy nagy szerelemnek mindig helye marad az ember szívében, viszont abszolút nem úgy, ahogy azt a másik gondolhatja. Én is jó érzéssel gondolok vissza a komolyabb kapcsolataimra, de ha úgy alakulna, már soha nem jönnék össze egyikkel sem. Azok a fejezetek lezárultak az életemben és a jelenemmel törődök, nem hasonlítom az egykori szerelmemet a jelenlegihez, értelme sem lenne. Ezt el kell fogadni és nem rágódni, mert ha ezen kattogsz, akkor előbb rámegy a kapcsolatotok, minthogy komolyabban elkezdődne.
2012. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem szerethetünk mindenkit egyformán. Mikor az első kapcsolatomnak vége lett, egy világ dőlt össze bennem. Aztán megismertem egy másik srácot, barátságnak indult de szerelem lett belőle. És őt például sokkal jobban szerettem, mint a legelsőt. Vele ugyanolyan szituban voltam, mint te most. Elmesélte nekem hogy mennyire szerelmes volt, aztán 1 hónap után én lettem az a nagy szerelem. Szerettük egymást, de én éreztem, hogy én sokkal jobban szeretem őt, mint ő engem. És igazam lett, mert az előző "barátnője" bekevert, aztán én már koránt sem voltam olyan fontos, mint az elején. Természetesen szakítás lett a vége, de nem bántam meg. Legalább tanultam az esetből. Én nem elriasztani akarlak, senki nem egyforma, lehet hogy ti meg nagyon boldogok lesztek együtt! :)
2012. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abban én is biztos vagyok, hogy ha 4-5 évig szerelmes volt belé, soha nem fogja tudni kitörölni teljesen, de másba attól még lehet szerelmes, és ki tud szeretni belőle. De elfelejteni végleegesen nem lehet.. szerintem.
2012. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csakhogy egy pozitívat is írjanak én személyes tapasztalatom, első barátnőm a kapcsolatunk elején azt találta mondani nekem, hogy szeret de sosem fog tudni úgy szeretni mint az első szerelmét. Na most a történet vége az lett hogy halálosan belém szeretett egy év múlva már úgy gondolta hogy az első szerelme semmi sem volt hozzám képest.Szóval ezek a dolgok igen is változhatnak idővel. :) Akármilyennek is látszik most a helyzet, te csak a jelen kapcsolattal törődj, ne agyalj annyit, persze tudom ti lányok imádtok! :)
2012. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam nagyon hasonló szituban, a srácnak előttem 5 évig volt egy barátnője, el is akarta venni, de végül szakítottak, megcsalta a lány. Én nagyon beleszerettem a fiúba, olyan igazi rózsaszín ködös hónapokat voltunk együtt, aztán egyik percről a másikra szakított velem, majdnem belehaltam...nehéz egy ilyen hosszú és meghatározó kapcsolat után újat kezdeni, neki sem ment, de lehet nem ez volt a baj. Szerintem még lehetsz türelmes vele.
2012. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!