Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakitsak vele?

Figyelt kérdés
mar 3 eve h egyutt vagyunk es most tetszik egy masik fiu,de ot meg ugy erzem h szeretem
2012. aug. 21. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynád azt akit szeretsz...olyanért aki tetszik?

Én soha nem hagynám el a páromat azért aki tetszik. Sok srác volt aki megtetszett és jó képű volt... lehet megszerettem volna,ha kapcsolatban kerülök vele. De sose éreztem úgy,hogy a el kellene hagynom a barátomat másért aki csak tetszik.

Egyébként... :) Ha mindenképp szakítani akarsz vele... mondd meg neki őszintén. Hogy ne haragudjon,de neked más tetszik. Nehéz,mert úgy érzed,hogy szereted...de nem tudod tovább folytatni,mert a másik fiú jobban érdekel.

Mindig őszintének kell lenni a másikkal még ha nagyon rossz is. 3 év együttlét után megérdemli az őszinteséget. :)

2012. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon nehez elhagynom ot m szeretem
2012. aug. 21. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne hagyd el!

A kísértés a kapcsolat próbája (is).

2012. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld már! Szereted és nem tudod elhagyni... Lehet,hogy 3 év után vonz a kaland és milyen jó lesz. De mi van ha nem? Pofára fogsz esni.

Nekem komolyan eszembe se jutott egyszer elhagyni azért a barátom,mert valaki tetszik. Ha tényleg őszintén szereted...akkor nem hagyod el és túl teszed magad rajta,hogy nem lehet az a fiú a tiéd.

Amúgy az előttem szólónak igaza van. :)

2012. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kosyi a valaszokat
2012. aug. 22. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
A másik fiú azért tetszik és azért gondolkozol ilyeneken mert a párodat szereted mint embert, de már nem mint férfit. Ha vonzódnál hozzá mindenestül, akkor meg se tetszene más. Szerintem ne húzd az időt, az igazság jobb mindennél, szakíts vele.
2012. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hülyeséget csinálsz, ha elhagyod. Olyan fiúk mindig is lesznek (bárkivel leszel kapcsolatban), aki tetszeni fog, esetleg erősen vonzódsz hozzá és ez viszonzásra is talál. Olyan ember viszont nem sok, akivel hosszabb távon el tudjátok viselni egymást minden hülyeségetekkel, bogaratokkal együtt.

1000x gondold meg, mielőtt lépnél...


25/L

2012. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!