Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vettél fel arra az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettél fel arra az egyetemre, ahova elsőnek szeretett volna menni. Mivel vigasztaljam? Elég szar ez így.16/L

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nincs jó módszer. tölts el vele minél több időt, de ne ragadj rá és ne faggasd feleslegesen. csak legyél mellette.
2009. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
bizti nagy stréber én jól kiröhögném..^^
2009. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

21:56-nak fogalmad sincs egy normalis embernek ez mekkora csalodas lehet. nemtudom, de ugy erzem az agyadat te sem a fejedben hordod!

kedves kerdezo, legy a paroddal, probalj vele beszelni sokat. abszolute megertem kerdesed mert en szombatra varom az eredmenyeket, pontosabban az eredmenyt mert egy helyre iratkoztam. ha kiesnek csak annyit varnek a paromtol hogy velem legyen s oleljen meg mikor zokogok. (remelem nem igy lesz)...

mas szakot nem is jeloltem meg inkabb mint hogy keseru szajizzel azt csinaljam...

remelem a masodik beirt szakot is megkedveli majd,

udv 19-L

2009. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

dehogy stréber,közelébe nincs.de esze azért van.

köszönöm szépen az eddigi válaszokat,sokat segítettek:)

2009. júl. 23. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Töröld le a könnyeit és simogasd a fejecskéjét.
2009. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért bírom, ilyenkor még véletlenül se stréber az illető, hanem okos! :D
2009. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én viszont azt javasolnám várj pár napot, utána megnyugszik és csak utána hozd szóba. Az meg milyen már, hogy kiröhögni mert stréber? Mindenki égő és stréber, aki egyetemre megy? Szerintem inkább az a nevetséges, aki strébernek tartja azokat az embereket, akik diplomával szeretnének dolgozni. Mi ebben a rossz? Én is jártam egyetemre, soha nem nevettem ki senkit, se egyetemistát, olyat sem aki tényleg éjjel nappal tanult, sem olyat, aki nem jött egyetemre, hanem szakmát tanult. Még egy kukást sem nevetek ki, a munka és a tanulás nem szégyen.
2009. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy diplomát a jozsón.
2009. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,tegnap sikerült beszélgetni vele erről és jobb kedve lett sokkal hogy mellette voltam. azt mondta hogy, most nagyon szar kedve lenne,de itt vagyok neki és ez nagyon jól esik.
2009. júl. 24. 11:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint stréber vagyok, mert tanultam azért ***** sokat, hogy megvalósíthassam az álmaimat, és fel is vettek első helyre. FML.


A lánynak annyit tudok javasolni, hogy legyen ott. Hallgassa meg. Legyen a támasza és a kicsi világa. Elég húzós időszaknak néz elébe a srác, és kell majd egy hely, ahová menekülhet. Ennyi pont elég. Mert ez a minden :)

2009. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!