Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek, ha te most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek, ha te most mész egyetemre, de a fiú még csak most lesz elsős a középsuliban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vszínű, hogy ennyivel fiatalabb fiúval kezdenék.
2011. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én nem szeretem eleve, ha a pasi fiatalabb nálam..
2011. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én akkorse jönnék össze vele ha a pasi gimiben végzős és én egyetemre megyek...nekem nem kell fiatalabb pasi

19L

2011. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hol vannak az igenlő válaszok?

Bezzeg amikor azt írtam ki, h 18 éves lány, 16 éves fiú, akkor mindenki azt írta h semmi akadálya.


Pedig egy és ugyanaz a helyzet!!

2011. aug. 28. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:

16 éves fiú hol elsős a gimiben te észlény ??? 14 évesen az ember 8.os-9.es... tehát 16 évesen már vagy 10-11. lehet...

bár én akkorse jönnék össze nálam fiatalabbal. ez van. nemtom ki írta hogy semmi akadálya, de mások vagyunk . Nekem érettebb pasi kell.

2011. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

észlény az agyad!

úgy elsős, h késett egy évet és nulladikba is járt :PPPPPPPP

2011. aug. 28. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor is fiatal.:D

persze vannak lányok akik szeretik a kis fiatal fiúkat..de azok nemtudnak istenesen megbaszni

ennyi

haha

19L

2011. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem a koron múlik.. az én barátom is másfél évvel fiatalabb nálam, igaz egy évvel jár alattam, de ha nem 0.-os osztályba mentem volna, akkor idén végeztem volna, szóval ugyanez lenne nálunk is a helyzet. Ha szeretitek egymást, ne ezt nézd, hanem hogy jól érzed magad vele :)
2011. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én konkrétan nem, mert túl fiatal hozzám képest, másrészt pedig heteró vagyok! De összejönni vele, mint anyuka/apuka (kinek a pap, kinek a paplan) és a gyerek , vagy pedig összeállni mint két kicsi lego? mert ha a második, akkor keresd fel Fluort, de előtte kérj engedélyt SP-től! Nem tűri a konkurenciát, ha fellép, csúnyán néz rád! De komolyan!
2011. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos az a helyzet hogy az iskolai osztály semmit nem mond el a korkülönbségről. A fiú akit szeretek most megy 9.-be. De évvesztes ráadásul nyelvi előkészítőbe járt. Magyarán normális körülmények között 11-es is lehetne. Én meg egy évvel előbb mentem iskolába (nem volt értelme még egy évig visszafogni mert kész voltam az iskolára) így épphogy betöltöm a 18-at mire egyetemre megyek (jövőre). Egy év köztünk a korkülönbség. És igen ha tehetném összejönnék vele csak kicsit problémás mivel Pesten lakik. De jövőre ha felkerülök egyetemre remélem minden összejön.
2011. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!