Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyetemre megy meddig tart még a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A barátom most ment egyetemre,és csak hétvégén tudunk találkozni. Ö most eljár bulizni ismerkedik a többiekkel.Hétvégén ha haza jön,jön hozzám egyből,azt mondja hogy szeret. De félek hogy meg fog ott csalni. Az egyetemen eljár bulizni mindennap,isznak stb. Kicsit zavar,engem de nem akarom hogy ne ismerkedjen ott a többiekkel.
2011. szept. 20. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
2 év 3 hónap 12 nap (+- 3 nap) általában
2011. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Brühühü :(
2011. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólónak igaza volt a 2 év 3 hónappal..Most kezdtem a harmadik évet az egyetemen és még mindig tart a kapcsolatom...De sajnos következő hónapban szakítani fogok, mert lassan lejár az a 2 év 3 hónap... Már a tanáraim is szóltak, hogy lassan itt az idő..
2011. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez teljesen tőletek függ. ismertem olyanokat az egyetemen, akik 5 évig bírták a hétvégi - vagy ritkább - találkozókkal. ne féltékenykedj, mert az tuti megöli a kapcsolatot, elég ha finoman érdeklődsz, hallásból te is megismered az új barátait:) nyugi és kitartás:)
2011. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bátyámék az érettségi banketten ismerkedtek össze. Ha minden igaz, most 12 +-1 éve. 7 éve házasok és nemrég született meg a második fiuk. Ha összeilletek, rátok is várhat ilyen jövő. Ha meg nem, akkor értelemszerűen nem túl valószínű.
2011. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!