Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolatokban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatokban miért elfogadottabb az, ha a fiú idősebb, a lánynál, mint fordítva?

Figyelt kérdés
Én (13/F) össze akartam jönni egy 15/L-lel, és arra hivatkozott, hogy "nagy a korkülönbség és egyébként is próbál összejönni egy 18/F-fel." O.o
2009. júl. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Tinikorban a lányok kb. 2 évvel elörébb vannak érettség terén,mint a fiuk.Ezért keresik az idősebbek társaságát,de ez ugy 20 éves kor után elmulik.


L/24

2009. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

mert az ennyi idős lányok nagyon kifejlettnek érzik magukat, és a pasik is szemet vetnek rájuk, mert már van mit nézni rajtuk.. sőt.. az ágyban sem ellenkeznek.. és milyen trendi már hogyha azt lehet elujságolni a barátnőknek, h 18 éves pasija van...

am meg komolyra fordítva a szót, mert a lányok korábban érnek.. bla bla bla....

2009. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem habi, hogy a lányok korábban érnek... Testileg bizonyosan, de lelkileg... volna mit vitatni...
2009. júl. 23. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:

a tapasztalatok azt mutatják, tényleg előbb érnek a lányok, mind testileg mind lelkileg.ezt el kell fogadni.ennyi idős korban nagynak tűnik ez a korkülönbség, de az idő előre haladatával ez megfordul.

ezt sajnos el kell fogadnod és veled egykorú lánynál "próbálkozni" :-(

2009. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát lelkileg azért mert a nők a gyengébbik nem...úgyebár.

én egyébként úgyanígy vagyok mint te :) 15 vok és 13 éves fiúval jártam ^^ nem is viselkedett úgy ahogy egy 13 éves. és életem első igazi szerelme volt...de tény hogy éretlen volt vmennyire...talán lehet h fél a csaj h te még kiakarod majd magad érni. mert ennyi idősen a lányok mert szeretnének hosszabb távra tervezni (saját tapasztalat) azért sok sikert kívánok neked ;)

2009. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
élni*
2009. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, ezt biológiából is tanítják, a lányok többnyire testileg és lelkileg is hamarabb érnek, mint a fiúk. Viszont én kivétel vagyok, 19 éves létemre 14-15 évesnek nézek ki, és lelkileg is megmaradtam 15-16 éves szinten :D Mellesleg az 1-2 évvel fiatalabb pasik jönnek be nekem, eddig egy kivételével az összed barátom fiatalabb volt nálam.
2009. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 15 évesen egy nálam 2ésfél évvel idősebb lánnyal jártam 3 évig:) 18/f
2009. júl. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!