Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, nem tudom mit akarok ha elolvassátok a történetem remélem valaki átlátja ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Röviden volt egy 3éves kapcsolatom én mindig hűséges voltam úgy voltam vele h a férjem ő lesz nahyon szerettem ő róla annyit lehet tudni h ő is nagyon szeretett előző b.nőit mindet megcsalta másoktól tudom de nekik sose mondta el nekem se vallja be azt mondja engem sose csalt meg.De sokszor szokott hazudni apróságokban így mindig kételkedtem vele kapcsolatban bulizni is kb soha nm akartam elengedni egyedül ebből lett sok vita.2szer szakított velem de 2-3hét után mindig visszasírta magát h nagyon szeret nem megy nélkülem semmi így történt ez pont most is.De most én a szakítás alatt eléggé megerősödtem és kezdtem megutáltatni maggammal ezt a fiút.Mindig azt mondja h nem volt mással meg h szeret meg h most változtatunk.Azt tudom h én változtam h pl már elengedem buliba nm vagyok féltékeny de azt nm tudom h akarom e őt még így ezekután h tudom milyen hazudós h ha megcsalna úgyse mondaná el h monden kis akadálynál azt mondja h akk szakítsunk...szerintetek?:/ most vagyok 19 ő 23.
2012. aug. 20. 09:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Volt nekem 2 barátom is de az egyik belém szeretett úgyh azóta ennyi a másik meg meleg volt elköltözött nagyon nagyon messzire.Igen első nagy szerelem.még mindig nagyon bizonytalan vahyok egyébként h mi legyen tudom h elkéne engedni mert soha nm fog megváltozni de valami meg hozzáköt még mindig nagyon!:/
2012. aug. 20. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!