Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, nem tudom mit akarok ha elolvassátok a történetem remélem valaki átlátja ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Röviden volt egy 3éves kapcsolatom én mindig hűséges voltam úgy voltam vele h a férjem ő lesz nahyon szerettem ő róla annyit lehet tudni h ő is nagyon szeretett előző b.nőit mindet megcsalta másoktól tudom de nekik sose mondta el nekem se vallja be azt mondja engem sose csalt meg.De sokszor szokott hazudni apróságokban így mindig kételkedtem vele kapcsolatban bulizni is kb soha nm akartam elengedni egyedül ebből lett sok vita.2szer szakított velem de 2-3hét után mindig visszasírta magát h nagyon szeret nem megy nélkülem semmi így történt ez pont most is.De most én a szakítás alatt eléggé megerősödtem és kezdtem megutáltatni maggammal ezt a fiút.Mindig azt mondja h nem volt mással meg h szeret meg h most változtatunk.Azt tudom h én változtam h pl már elengedem buliba nm vagyok féltékeny de azt nm tudom h akarom e őt még így ezekután h tudom milyen hazudós h ha megcsalna úgyse mondaná el h monden kis akadálynál azt mondja h akk szakítsunk...szerintetek?:/ most vagyok 19 ő 23.
2012. aug. 20. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom erősítem-e vagy éppen gyengítem a véleményed, de szerintem nincs értelme a kapcsolatnak. Ha szeret, akkor minek szakít... És, ha hazudik, akkor nincs bizalom. Kétségekben nem lehet élni. Ha pedig neki fontosabb a buli, mint te, és ezért szétment veled, akkor meg sem érdemel téged. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én azt mondom, hogy ezt ne folytasd! De a saját döntésed szerint cselekedj!
2012. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme a kapcsolatotoknak. Azért sírja vissza magát mindig, mert te egy biztos pont vagy, és tudja, hogy úgy is vissza fogadod.
2012. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hello!


Bocs, de kétszer is el kellett olvasni a mondatokat, mert nem lehet átlátni, mivel nem használsz vesszőt, és alig bírtam kibogozni, hogy hol van vége egy tagmondatnak.

Na de! Ha jól bogoztam ki a szóáradatot, akkor itt van egy alapvető bizalomhiány. Arra nem épülhet kapcsolat. Plusz már te is úgy állsz hozzá, hogy úgyis meg fog csalni, és még el se fogja mondani...

Nem, így nem érdemes szerintem.


Ezenfelül minden kis akadálynál azt mondja, hogy akkor szakítsatok? Nyilván azért, mert biztos benne, hogy visszafogadod. Joggal, mivel eddig mindig meg is tetted. Egyszer azonban minimum komolyan meg kéne fingatni azzal, hogy nem fogadod vissza 2-3 hét után. Mikor megpróbálja visszasírni magát, megmondani neki, hogy ő hangoztatta, hogy maximum szakítotok, akkor most mi a probléma? Arcába vágni, hogy változtatást ígért legutóbb, és ehhez képest mi történt.

"de azt nm tudom h akarom e őt még így ezekután"

Akkor most próbáld ki, hogy ha hosszabb ideig nem fogadod vissza, akkor azalatt mi fogsz érezni. Aztán majd meglátod.

2012. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy szakítás nem két hétre szól, hanem egyszeri és végleges. Ez így csak egy komolytalan időhúzás mindkettőtök részéről.
2012. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én is ilyenekre gondolok h mert velem ezt megteheti úgyis visszafogadom stb. Most azt mondtam neki h próba idősen megengedem h együtt legyünk ,ami azt jelenti h 1hónapig talizgatunk és ha látok változást meg ha jó akk folytatjuk rendesen a kapcsolatunkat). De már most furcsa pl most én mentem bulizni ő meg hívogatott meg h nem vagyok olyan mint régen mert látja h nélküle is milyen jól elvagyok...meg megsértődött azon h nem akarok vele szeretkezni máris.meg mondta h neki nagy szeretet hiánya van és h én alig foglalkozom ezzel(azért mondta mert most egy hétig nm fogunk találkozni mert nekem szülőkkel programom lesz).olyan lehet mintha szex meg öleb hiánya lenne meg az egóját bántaná h nem függök tőle nagyon,de amikor meg függtem tőle ezzel bántott sokszor h mit vagyok ráakadva meg ő másokkal akar lenni stb. Amúgy még annyi h mindkét szakításnál mindig akkor keresett fel újra mikor a közösségi portálon felraktak rólam olyan képet amin látszólag jól érzem magam és nagyobb társaságban vagyok.az a baj h ragaszkodom még valahol ehez a fiúhoz de azt is tudom h menne nekem nélküle az életem meg mèg könnyebb is lenne lehet,de mégis kimondani a nemet neki nem bírom mert amikor ő mondja h nem akkor az úgy jó könnyebben megyek a saját utamra de így meg nm bírom h nekem kell kimondani v nem tudom h ki akarom e mondani..
2012. aug. 20. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:

"...előző b.nőit mindet megcsalta..."


Én erre csak annyit mondok, hogy kutyából nem lesz szalonna. Aki egyszer megcsalt, valakit, az máskor is megfogja. Aki egyszer megüt egy nőt, az máskor is megfogja. Az ember nem változik meg csak úgy hipp hopp. Igen, lehet tettetni, hogy valaki megváltozott, de a szíve mélyén mindig ugyan az az ember marad. Szóval ezek szerintem nincs értelme folytatni ezt a kapcsolatot.

2012. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, de én nem értelek! Az 1es voltam, de nem értem, hogy ennyi hülyeség után, hogy tudod folytatni a kapcsolatot.? Egy kapcsolat nem próbaidős. Ha meg nem tudja a barátod felfogni, hogy mivan, akkor az legyen az ő baja. Ilyen leírtakból nem is tudom mit szeretsz egyáltalán benne. Ha akarod folytasd, de szerintem ilyenek után jó néhányan azt a megoldást találnák jónak, ha vége és kész pont. Majd lesz más! Továbbra is a saját megérzésedre hallgass! :)
2012. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 1es. Azt hiszem nem lehetne folytatni ezt a kapcsolatot annyi rossz után.lehet az a baj h én még tapasztalatlan vagyok és nem tudom h milyen egy jó kapcsolat.azt hiszem sokszor h ez normális h vannak viták v megbánt nm tudom valaki mondja meg h milyen egy jó kapcsolat h viselkednek a felek? Annyi minden rosszat mondott már rám ez a fiú amikor szerettem olyan nagyon őt és ezek felett nm tudok elnézni most így h már nm olyan erősek az érzéseim.
2012. aug. 20. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod én sem vagyok tapasztalt, csak igyekszem használni az eszemet, hogy mi miért hogyan. Mi tennék, mi az ötletem. Nem azért írtam a válaszom, hogy elbizonytalanítsalak, hanem, mert így látom ezeket a dolgokat. Ha akarsz írjál privátot és folytathatjuk ott a beszélgetést, ha szeretnéd. Még mindig az 1es voltam :)
2012. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésem van... Első, nagy-szerelem?

Mert eléggé úgy hangzik. A nők akkor tesznek ennyi baromságot, már bocs. Lesz ez majd jobb is, nem baj az, ha ennyire tönkreteszed magad egy hülyével, mert a 2. az már tutira az ellentettje lesz. Ált. aki hamar észbe kap, s menekül, az a 2. esetben is sikeresen egy hasonló hülyével áll le, ill. van a másik eset, ami igen ritka, hogy józanul lát akkor is, ha szerelmes.

Ehhez erőt kell venned magadon s nem szabad visszaengedned, ha kis szarságokban is hazudik, akkor megrögzött hazudozó! Hidd el, hogy ez nem lesz jobb, s valóban hidd el, mert úgy néz ki, hogy még él a remény, pedig az totál alaptalan.

Szakítsatok! S sürgősen szerezz magadnak egy jóbarátot, aki nem engedi, hogy visszatáncolj, (nem egy barinőt, egy jóbarátot, szapulni férfit csak férfi tud igazán!) Ami egyébként láthatóan nincs, mivel ide írsz, ahelyett, hogy őt kérdeznéd.

2012. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!