Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy "szexbarátom", de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy "szexbarátom", de rájöttem, hogy többet akarok tőle. Hogy érjem el, hogy kapcsolattá alakuljon? 21/L

Figyelt kérdés
2 éve ismerem a fiút. Egy évig csak barátok voltunk. Jó fej, jól érzem magam vele. Aztán egy év után lefeküdtünk és azóta is szexelünk. Az is jól működik. Jól megértjük egymást, szívesen segítünk egymásnak, ha kell. Szerintem működhetne egy kapcsolat is, de ő azt mondja, hogy nem szerelmes belém. Viszont szexinek tart, okosnak, értelmesnek és azt mondja, hogy én egy nagyon stabil pont vagyok az életében. Igazából érzem, hogy fontos vagyok neki, de azt is érzem, hogy valóban nem szerelmes. (tegyük hozzá, hogy nem is nagyon hisz a szerelemben) Én rájöttem, hogy nagyon ragaszkodom hozzá és nem vágyom mással kapcsolatra, hanem vele szeretném komolyabbra fordítani a dolgot, de úgy érzem, ha megmondom, hogy többet akarok, az neki nem fog tetszeni. Szerintetek tudok valamit tenni, hogy változzon a véleménye? 22/L és 26/F

2012. aug. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így jó,ahogy van,ne akarj változtatni sztem!Ha részéről nincs meg az érzelem,minek erőltetni?Nem fog működni..
2012. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akkor 21L vagy 22L?
2012. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21, a 22-t csak félreütöttem.
2012. aug. 17. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Dugjatok jó nagyokat továbbra is,élvezzétek egymás társaságát...,nem kell ide szerelem!Ha eddig jó volt ne akarj rajta változtatni!
2012. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem fog kapcsolattá alakulni soha, ne éld bele magad. Ha akarna többet tőled a fickó, már tudnál róla.
2012. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szinte úgyan ebben a helyzetben voltam csak én meg mondtam neki hogy bele szerettem és ez lett a vége h rá ment a barátságunk az utcán csak helo helo és ennyi 19/F
2013. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!