Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megfogom egy fiú seggét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfogom egy fiú seggét, aki nem bír engem, mit csinálna?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársam volt még régebben,de nem ismerem,ahogy fönt is leírtam,nem bír engem,szoktam látni az utcán,ha megfognám a seggét,megverne vagy mit reagálna szerintetek?Tudom azt írnátok,ne tegyem,de olyan vonzó.xd

Ja és nincsen csaja.

17/L


2012. aug. 18. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Arcon büfizik. Viccet félre, én csak meglepödtem, és rákérdeztem, hogy izé, ezt most miért is?!
2012. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel a nők pofon vágnának engem ha én megfognám a feneküket, ezért én is pofon vágnám azokat a nőket, akik engem fogdosnak. Így korrekt.
2012. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17évesen megvan a magadhoz való eszed gyönyörű. Szerinted ez a normális hogy egy lány megfogja a hátsóját egy pasinak?még fordítva is csúnya dolog egy idegen nőnek a figyelmét így felhívni.Mondj le erről a projectről és viselkedj nőként.Ezzel semmit nem érsz el csak saját magadat alázod meg ő meg vagy jót röhög, esetleg nemi kontaktust kezdeményez, s ne adja isten tettlegességig fajulhat.legyél okos mert nem vagy már 13éves.:)
2012. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ha egy idióta, alacsony intelligenciával akkor lehet h csinálna valami "agressziv" dolgot, de ha normális csak simán nem bir téged akkor 100% h nem lesz semmi bajod, max zavarba jön. :D
2012. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyet csinálsz, és utána rádszól, esetleg leordítja a hajad (nem hiszem, hogy megütne) az szerintem kib@szott megalázó neked. Ha ezt te nem látod, akkor elég butácska vagy.


Kérdés, vajon azért nem bír, mert nimfomán pics@ vagy, akinek nagyon viszket?

2012. aug. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
nekem egy olyan lany megfogna a seggem akit nem birok azt szerintem elkuldenem a pic*aba -.-"
2012. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!