Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfogom egy lány fenekét, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogom egy lány fenekét, és aztmondom neki hogy volt ott valami szösz csak azt szedtem le, szerintetek pofonvág?

Figyelt kérdés
nagyon jó barátok vagyunk , csak én nyomulni akarok, ha nem vág pofon az jó jel???
2012. aug. 18. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ritka az olyan lány aki visszakézből pofánvág
2012. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megfogja kérdezni mér fogtad meg. te meg röhögve mondasz neki valami vicceset. le is van rendezve
2012. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem letépi a szádat
2012. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem vágnálak pofon, de az biztos, hogy miután végeznék veled, már csak szopránt tudnál énekelni
2012. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
én pofon vágnálak és mondanám hogy bocs szunyog volt
2012. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ő nem, akkor majd én... ( mondom most, élőben meg úgy bámulnék mint egy szerencsétlen)
2012. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megköszöni, megcsókol és férjül vesz egyböl...
2012. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megfogod és kész, nem kell mentegetőzni, egyáltalán semmit sem kell mondani
2012. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja lehet csak megfogom és ha kérdezi miért mondok valami vicceset, csak félek mert nem akarom hogy bunkónak nézzen , csak kicsit nyomulni akarok rá
2012. aug. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!