Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan visszataszito kulso eseten, a lelkiek szamithatnak meg valamit egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam csak azok számítanak, de sajnos egyre kevesebb az ilyen lány. :/
2012. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint akik rendesek.
2012. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Nekem volt már olyan párom, aki külsőre egyáltalán nem volt az esetem, de nem volt jó. Úgy ébredtem mellette, hogy "mit keresek mellette?". Hiába voltak érzéseim felé, testi vonzalom nem volt, így vége is lett a kapcsolatunknak elég hamar.
2012. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
mindenki megnézi a külsőt, de mindenkinek más tetszik mások az igényei, mindenkinél van egy határ-féle amire már azt mondja h nem.
2012. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vegul is,ugy ertsem,kizarolag a testi vonzalom dont el mindent ?
2012. aug. 15. 21:42
 6/11 ASOT ***** válasza:

ájjjj!


ha nem neten ismerkedsz, és nem az van h később látnak rólad képet, hanem mondjuk egy kávézóban, akkor előbb meglátnak és csak utána ismerik meg azt a tuti kis belsőd!

Ergo valamilyen szinten a külsődről állapítják meg h ismerkednének e veled avagy sem.

De mondom kinek mi a szép.

csak vigyázz!!! Hogy kinek minek kellesz! Lelkitársnak vagy társnak!

2012. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nem mondom, hogy mindent a külső dönt el, mert ez nem igaz, de mindenkinek van egy zsánere, ami tetszik neki, van olyan, ami kevésbé, de abszolút túl tud lendülni ezen és van olyan, ami egyáltalán nem tetszik neki, esetleg még olyan kategória is lehet, amitől a hideg rázza az embert.

Az hogy nekem ez vagy az jön be, attól másnak még tetszhetnek más típusok, tehát nem mondom hogy csak ez dönt, de a saját tapasztalataimból kiindulva, igenis számít a külső. Nem annyit, amennyire azt felfújják jó néhányan, de számít.

2012. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amiota az, akit a vilag legszebb lanyanak gondoltam, kepes volt korhazba juttatni, azota csak a belso szamit... vagy mar az sem
2012. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ASOT ***** válasza:
Diliházba juttatott vagy sebészetre?
2012. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát azért legyünk őszinték: odajönne egy rohadó fogú, borostás, sörhasú, kopaszodó pacák kajak pattanásosan karjain és a hátán fekete szőrrel, 10/9-en szerintem elutasítanánk még akkor is ha a Rómeó és Júliából kezd el szavalni.


Nem az a gond, ha valakinek van valami gond a külsejével, mert NEM CSAK a külső számít. De ha valaki kimondottan visszataszító akkor a belső kapcsolat se fog létrejönni.

2012. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!