Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet megmaradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet megmaradni egy kapcsolatban úgy, hogy az én érzéseim nem számítanak?

Figyelt kérdés

A párom fiatalabb nálam két évvel, ami talán a mi korunkban egy kicsit sok is lehet. Úgy érzem nem egyre vágyunk, hogy nyújtottam a kisujjamat, de már lassan a vállamat is bedarálta. Minden egyes szó üres fülekre talál, mintha nem értené meg a mondanivalóm lényegét. Már inkább csak bólogatok és mosolygok mindenen mint valami gép. Tudom, hogy erre nincs jó megoldás, csak is az ha elhagyom, de a jelenlegi helyzetemben erre képtelen vagyok. Ma estére is le lettem rázva egy "buli" miatt, csak mosolyogtam, hogy jó menjen, észre sem vette, hogy mennyire nehéz szívvel mondtam ezt ki. Mostanában folyamatosan ez van. Meddig lehet ezt bírni?


Nem is tudom mire számítok, talán egy jó beszélgetésre, vagy eszmecserére, jól esett kiírnom magamból ezt a kérdést.:(



2012. aug. 12. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokáig. Az emberek egy része jó ideig alázható. Amúgy mit jelent azt, hogy a helyzetedben képtelen vagy? Szerelmes vagy?
2012. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? (amúgy amíg te bírod vagy akarod bírni. ha nem jó, lépj ki belőle VAGY beszéld meg vele.)
2012. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszéltél már neki a gondjaidról,vagy mindig csak jóképet vágtál mindenhez?Mert ez így nem fog menni.Lehet,neki le sem esik,hogy neked mi esik rosszul.Néma gyereknek anyja se..tudod.:/ Én is beleestem egy ilyen hibába,de ki kell mondanod,hogy mit érzel/gondolsz.

Beszéld meg vele.

2012. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kimondtam, de süket fülek. Igyekeztem mindig higgadtan elmondani úgy, ahogy szerintem azt egy kapcsolatban "illik". Neki még is mindig annyi jutott el az agyáig, hogy kritizálom. Az egy év alatt ezt olyan mértékűre fejlesztettük, hogy ha komolyabb beszélgetést kezdeményezek, annak tuti, hogy veszekedés lesz a vége, mert sértésnek, támadásnak veszi azt, amit én normál hangnemen építő jellegű kritikának, vagy éppen csak az érzéseim kimondására szánok. A lényeget mintha nem értené, csak azt, hogy "már megint valami bajom van". Végül pedig jól összeveszünk. Utálok már veszekedni, nincs energiám hozzá. Amióta ezt érzem, azóta vágok inkább mindenhez jópofát és igyekszem telibesz*rni az egészet, ami persze nem megy valami jól.

Nekem ebből az jön le, hogy ő úgy szeret, ha befogom a számat és tűrök, persze én így boldogtalan vagyok.


A családban és a baráti társaságomban is történtek olyan dolgok a közelmúltban, amik miatt lelkileg padlón vagyok és úgyérzem képtelen lennék egy szakítást is túlélni most. Ő az egyetlen, akire jelen pillanat még támaszkodhatok, ha őt is elveszítem, nem tudom mi lenne velem. Nagyon szeretem őt, de egyre távolabb lök magától.

20 és 22 évesek vagyunk egyébként.

2012. aug. 12. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte hihetetlen, de miközben haladtam egyre lefelé a sorokkal úgy éreztem, mintha valaki az én kapcsolatomról írna. Csupán pár év korkülönbség, és itt én vagyok a lány, noha szinte teljesen hasonló személyiséggel, mint a te párod. Igazából nem tudok nagy okosságot írni neked, mivel az érme másik oldalát képviselem, de azért igyekszem. Tény, hogy nehéz bírni a temperamentumos nőkkel, akiknek kell a szabadság, a "saját" élet. Nem tudom nálatok mióta tart ez az állapot (mármint hogy mindig süket fülekre találsz és csak a kritikát hallja meg a barátnőd), de lehet, hogy csak neki is kicsit összejött minden. Van amit nehéz elfogadni, amikor minden csak szimplán szarul esik.. viszont szerintem a többség mélyen belül tudja, hogy a másik szavaiban is van igazság bőven, csak bevallani kemény dió. Meglehet, hogy valamit titkol, vagy nem akar még elmondani, esetleg rajtad vezeti le a felgyülemlett stresszt. Ha jól emlékszem írtad, hogy 1 éve vagytok együtt. Ennyi idő alatt már ki kellett ismerned annyira, hogy el tudd dönteni, alkalmi dolog-e ez az időszak, vagy ilyen a természete. Ha alkalmi és szereted átvészelitek, de ha nem, komolyan el kell gondolkozni, hogy tudod-e kezelni a jövőben ezt a személyiséget. Mindenesetre beszélj vele, a gondolatairól, az érzéseiről veled szemben, ha hajlandó meghallgatni. Sok sikert és fel a fejjel!
2012. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van annyi erőd mondd meg neki hogy vége, ezt nem bírod tovább és rosszul esik neked amit művel. És ezután persze ne keresd semmilyen formában, várd hogy ő keressen téged, ha szeret meg fogja tenni. Nekem is sok lelki gondom van sajnos amiket még a barátnőimmel sem akarok megosztani, mégis szakítottam a barátommal pedig csak ő van nekem. 3nap kellett hogy keressen... De ha nem keres a barátod, hidd el napról napra könnyebb lesz nélküle, és egyszer csak jól fogod érezni magad. Talán megismersz egy másik srácot aki értékel és a tenyerén hordoz!
2012. aug. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!