Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennél szerelem nélkül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél szerelem nélkül egy kapcsolatban, hogy jól érzed magad és ennyi?

Figyelt kérdés

mert nem vagyok szerelmes, de ő sem, de ő csak annyit mond erre, nem kell mindenen agyalni, örüljek, hogy jól érzem magam vele és ne gondolkodjak.

szóval ész és cél nélkül egy kapcsolatban? ja meg szerelem nélkül?


2012. aug. 7. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Idővel még beleszerethetsz...:D Amúgy lennék hogyha tetszik meg jól érzem magam vele...:)
2012. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem!


Az ilyet hívják barátságnak,és én még véletlenül se mennék bele ilyen lánnyal a kapcsolatba. Néha jól érezzük magunkat,szex is belefér,de ha nem az igazi,akkor nem,minek,felesleges időpocsékolás az egész...

2012. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen a szex is benne van, de elvisz mindenhova, hogy ne azt lássam. ez kedves tőle - legalább ügyel arra, hogy jól érezzem magam -csupán a szexért?

én is valahol időpocsékolást látok benne, ettől tartok.

2012. aug. 7. 21:50
 4/10 A kérdező kommentje:

de ő leszögezte, hogy együtt vagyunk...

gondolom hogy csak neki legyek "bejáratos"?


de neki ez hogy működik így. előző bnőjéről is annyit mondott, lelépett, és ennyi.nem is bánja. nő mindig van alapon.

2012. aug. 7. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nem azt jelenti, hogy a párom mellett pluszban még "csak" jól érzem magam valaki mással, akkor persze. Ha mindketten jól érezzük magunkat egymással, és nem is kötnek máshoz az érzelmeink, akkor miért ne élvezhetnénk egymás társaságát? :D
2012. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:

Szerelem nélkül is lehetsz boldog és érezheted jól magad, az csak egy plusz , amikor kismadárkák keringenek a fejed körül. Mindig az a lényeg általában ami utána marad.

Ha fontos a másik szeretsz vele lenni , jól érzed magad, akkor miért ne?? :)

2012. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg is ilyen "miért ne"alapon vagyok benne.


csak kezdődik hogy mindig nyaggat, egyre többet akar a szexben és nekem gyors a tempó. de elvisz bárhová,megtesz bármit, azért, hogy megkaphasson.


hát én még nem voltam ennyire "komolytalan" kapcsolatban. teljesen össze vagyok zavarodva.

2012. aug. 8. 21:18
 9/10 A kérdező kommentje:
kb pár hete vagyunk együtt, de már több mindent megéltünk, mint az exemmel 3 év alatt...
2012. aug. 8. 21:18
 10/10 ASOT ***** válasza:
akkor meg ha normális a srác és bármit megtenne akkor beszéld meg vele és ha olyan amilyennek állítod akkro meg fogja érteni hogy ha azt mondod neki h ez kicsit gyors neked és lassítsatok kicsit.
2012. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!