Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már valakivel kapcsolatban, hogy tökéletes, de képtelenek vagytok szerelemmel szeretni?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben immáron két éve. Ebből másfelet pár ként töltöttünk, azóta barátok vagyunk, vagyis valami olyasmi, ugyanis van hogy mindketten elgyengülünk.

Egy nagyon kedved és bájos lány. Már-már tökéletes. Lehet vele beszélni, megértő, figyelmes, szexi, jó az ágyban, még kockulni és képes velem, de nem vagyok belé szerelmes.

Ő szerintem az. Persze váltig állítja, hogy nem, mert felfogta, hogy vége van köztünk, csak épp a legjobb barátját nem akarja elveszíteni, és az hogy szex is van csak egy kis plusz. De én meg számtalanszor érzem, hogy kihasználom őt, még így is, hogy nyílt lapokkal játszom.


A kérdésem leginkább arra vonatkozna, hogy volt már veletek olyan, hogy ott volt egy lány aki akart titeket, de azt éreztétek, hogy nem ő az igazi? Hogy tovább kell keresgélnetek?


Az előző barátnőmet jobban szeretettem mint ezt a lányt, azt képes lettem volna elvenni. Ennél a lánynál meg azt érzem, hogy le tudnék vele élni egy életet és még boldog is lehetnék vele, csak mindig ott lenne bennem egy félsz, hogy megcsalom és egy kisördög, hogy ha tovább keresek rátalálok Arra a lányra.


24F



2012. aug. 15. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az örök dilemma:)

Egyrészt szerintem nincs okod rosszul érezni magad. Ha ő szerelmes, és tudja hogy te nem, mégis szexelgettek, akkor az az ő dolga.

De ha nem nagyon érzel iránt semmit, részedről az a legkorrektebb, ha nem vagytok együtt. Mert így nem pazarolod az idejét, hiszen amint jön neked a nagy ő, azonnal dobbantanál.

Jelen helyzetben csak ő pazarolja a saját idejét azzal, hogy nem a saját életét éli, hanem összejárogat veled. Ezen pedig nem tudsz segíteni, vagyis nem neked kell segítened.

2012. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

mert a rosszakat szereted.

ő meg túl jó.

ennyi.

2012. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettőtökön múlik ez a dolog azt gondolom, nem kell bűntudatod legyen, az meg egy jó pont hogy ilyen lelkiismeretes vagy. :)

Velem fordult már elő, de úgy, hogy nem volt köztünk semmi. Egy barát az illető, korábban nekem volt valakim, most neki van. Ez így van jól szerintem, de tudom, hogy szeret. Én nem tudnám viszont szeretni úgy, ahogy ő engem, mégis azt érzem, hogy baromira passzolnánk egymáshoz. De lehet a barátsággal keverem a dolgot, nem tudom. Igázóból nem hiszek a férfi-nő barátságban. Hogy tökéletes, olyan nincs, de valami hasonlót én is éreztem már, amit te.

2012. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt :/
2012. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
velem is volt ilyen szerintem nincs semmi baj ezzel...(:
2012. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hagyjad csak hogy így maradjon ez nem kihasználás. hiszen tudja hogy nem vagy belé szerelmes és úgy vállalta ezt.

én is voltam ugyanebben a helyzetben. úgy lett vége hogy egyszercsak meguntam és közben találtam valakit akivel lehetett szexelni és akkor inkább vele mentem bele egy érzelemmentes szexkapcsolatba és szépen elfelejtettem ezt a viszonzatlan dolgot.

túl jó hozzád ez a csaj az a gondod. testi kémia van de nem tudsz mit kezdeni mást, nem fog meg a lénye, talán túl "angyali", talán rossznak érzed magad mellette vagy nem érzed azt hogy az életed egy pezsgő izgalom lenne mellette és újra új dolgokat fedeznél fel benne mert ő talán ehhez túl egyszerű.

nem hitegetted, tisztában is van a dolgokkal, majd ha egyszer talál valakit akivel ellessz majd elmegy. addig te is ellehetsz vele míg keresed az igazit, akivel nem egy langyos valami lenne a további életed.

2012. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!