Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki tunda segíteni hogy...

Valaki tunda segíteni hogy hogyan használjam a vonzás törvényét egy "plátói" szerelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Igazából elég fiatal vagyok, nem rég ismerkedtem meg a titokkal és nemigazán tudom hogyan kezdjek neki. Rámférne egy kis segítség:S Egy fiúról van szó. Már több mint két éve tart ez a dolog. Vagyis igazából a nagy semmi mármint az ő részéről. Nekem nagyon tetszik az a srác és kitartó vagyok/voltam eddig. Az elején nagyon utált mostmár éppen annyira sikerült rendeznem ezt a "kapcsolatot" hogy már nem táplál gyűlöletet irántam. Viszont mást sem.Nagyon szeretném ha a barátom lehetne. Már rájöttem a hibáimra, a vonzás törvényével kapcsolatba, folyton arról beszélek hogy mennyire nem szeret és hogy köztünk soha semmi nem lehet, de egyedül nem tudom hogyan kezdjek neki ennek az egésznek:S.Bár egy kis időszak volt amikor átéreztem ennek az egésznek a lényegét éas akkor voltak olyanok hogy beszéltünk.. de már most az sem:S. Nagyon hálás lennék ha valaki segítene, mert nem tudom mit csináljak:S, nekem ez nagyon fontos lenne.Próbáltam megszabadulni ettől az érzéstől amit iránta érzek egy teljes éven át, de nem sikerült:S Akkor határoztam el hogy alaposan utána járok ennek az egész vonzás törvénye dolognak. Szóval előre is köszönöm a segítséget. (:
2011. jan. 1. 15:48
 2/13 JennyR válasza:
100%
Szia! A vonzás törvényével elsősorban a saját életünkre tudunk hatni. Tehát másokat befolyásolni nem. Ha ezt tennénk, az már mágia lenne. Ha ő nem kedvel téged, ezt nem fogod egy mágikus erővel megváltoztatni. Viszont bevonzhatsz egy olyan szerelmet, amiről eddig csak álmodtál. Valakit, akinek te vagy a legszebb, a legjobb, rajong érted... és te is őérte. S akkor minden egyszerűvé válik. Amit most érzel... egyszerűen csak engedd el. És bízd az Univerzumra! :))
2011. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 böiler válasza:
Ebben ti valóban hisztek? Nem kötekedésként, csak nem tudom elfogadni, hogy ez így működik. Esetleg sikerült valamit "bevonzani"?
2011. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Nekem már elég sok mindent sikerült bevonzani. jó, ha realista vagy, akkor azt mondod, hogy teljesen véletlenül történt, de én hiszek ebben. [bocsi most nem jut eszembe egy példa sem:D]

szóval... hát én másokra nem igazán tudtam hatni vele, de szerintem ha azt mondogatod magadnak, hogy "összejövünk és szeretjük egymást", akkor talán működni fog. de tudod ne beszélj jövő időben, meg ne legyen a mondatban benne az, hogy nem...

remélem segítettem:)

14/L

2011. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki sokat segített! (=
2011. jan. 1. 17:58
 6/13 böiler válasza:

Szóval azt állítod, hogy sok minden bejött, csak nem tudsz példát írni rá? :D

Jó nem kötekedek. :)


Akkor kipróbálom. Szóval azt állítod, hogy HA ELHISZEM, hogy működik, és úgy gondolok egy x dologra/személyre, hogy az az enyém, akkor valóban megkapom?


17/F

2011. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

előzőnek:

ha ez így menne akkor minden pasi végig menne az összes csajon.

ne is álmodozz!xD

2011. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 böiler válasza:
Akkor hagyom is a 3.14csába. :D Azért remélem nem a vonzástörvényen fog múlni. :D
2011. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

19:44

csak az a gond hogy az a minden pasi nem olyan kitartó és nem hisz olyan mélyen a vonzás törvényében, ahogyan ez lehetővé teszi ezt


mondd hogy repülsz! ...elhiszed ,nem is fogsz repülni

2011. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azok szoktak elkezdeni ilyenekben hinni, amikor már veszettnek hisznek valamit. Szerintem meg éld az életed úgy, ahogy eddig is, és ne görcsölj ezeken, majd úgyis lesz valahogy. Ha meg nem úgy jött össze, akkor biztosan volt valami, amiért nem úgy történt.
2011. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!