Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki tunda segíteni hogy...

Valaki tunda segíteni hogy hogyan használjam a vonzás törvényét egy "plátói" szerelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a vonzás törvényében nem nagyon hiszek!

De vannak olyan esetek amikor ez hat rád!

mmint saját magaddal kapcsolatban akár igaz is lehet!

pl ha jobban szeretnél tanulni akkor azon kattog az agyad, hogyhogyan tanulhatnál jobban és egyszer csak azon kapod magad h sikerult!

Vagy például vannak a betegek vagy halálos betegek.. ugye az élni akarás elvileg nagy mértékben befolyásolja a gyógyulás folyamatát!

Tehát ha arra gondolsz hogy egészséges vagy akkor ez egy kicsit segíthet!

De semmiképp ne arra gondolj h nem vagy beteg mert abban már benn van a beteg szó, a negatív fogalom! =)

de ezek csak feltevések, nincs rá konkrét bizonyiték!:D

2011. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Minél inkább rugózol a srác megszerzésén, annál kevésbé fog menni. Hagyd, és meglesz. Beletellik fél év is.

A vonzás izéjét , meg más ilyen okkult, üzleti okból hülyéknek kitalált baromságokat meg hagyd a 3,14csába, és tanulj ibnkább, hogy még egyszer hasonlót ne vegyél be.

2011. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na ide figyelj, és ne másra. Tapasztalt vagyok a vonzás törvényében. Kutatója vagyok. Egyszer gyerekkoromban nekem is volt ilyen. Nagyon szerettem egy lányt. De ő utált engem, és elkezdtem azt képzelni hogy megvan szeret meg mninden. Péntek délután elkezdtem vizualizálni, és hétfőn odajött hozzám meg stb..... Megfogta a kezem, és 2 hét mulva összejöttünk. És az érzés a fontos hogy mennyire érzed át. Ha arra gondolsz hogy együtt vagytok, azis bekövetkezik, de csak egy idő után. Tegyél hozzá érzéseket meg minnél többet gondolj rá :) nekem 2 hét volt :P
2013. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!