Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem illünk össze? Nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MammaMia kérdése:

Nem illünk össze? Nem szeret?

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt a párommal.Mostanában úgy érzem nem szeret engem,de magammal sem vagyok tisztában.Úgy értem folyton sírok,alig eszem,a gyomrom mindig görcsbe rándul mert sokat veszekszünk és félek hogy elveszítem.Mondtam már nem hogy mutassa ki jobban hogy szeret,de azóta is ugyanúgy viselkedik velem,távolinak érzem őt.Mikor utoljára elhagyott az volt az indok hogy nem foglalkozom vele.Újra összejöttünk,foglalkozom vele most meg úgy érzi "megfojtom".
2012. aug. 12. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Eleve butaság ez az újrakezdés dolog. Ami nem megy, azt kár erőltetni.


24/N

2012. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
döntsd el vele maradsz és lehet hogy ez még elöfordul vagy ott hagyod és megprobálod elfogadni hogy az az ember akit megismertél már nem ő.:(
2012. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!