Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem illünk össze? Nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MammaMia kérdése:

Nem illünk össze? Nem szeret?

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk együtt a párommal.Mostanában úgy érzem nem szeret engem,de magammal sem vagyok tisztában.Úgy értem folyton sírok,alig eszem,a gyomrom mindig görcsbe rándul mert sokat veszekszünk és félek hogy elveszítem.Mondtam már nem hogy mutassa ki jobban hogy szeret,de azóta is ugyanúgy viselkedik velem,távolinak érzem őt.Mikor utoljára elhagyott az volt az indok hogy nem foglalkozom vele.Újra összejöttünk,foglalkozom vele most meg úgy érzi "megfojtom".
2012. aug. 12. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet.
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi lehet?:( nem illünk össze vagy nem szeret?
2012. aug. 12. 21:58
 3/12 avellana ***** válasza:
Ha ilyen nagy ellenállásokba ütköztök, akkor javaslom, hagyjátok a fenébe! Nincs értelme ezt tenni magatokkal! Inkább adjatok esélyt egymásnak, hogy tényleg megtaláljátok a számotokra megfelelő társat!
2012. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
talán
2012. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de annyira szeretem őt.de nem akarom magamat rá erőszakolni,de azt mondja velem tervezi a jövőjét de változzak meg.mert ha nem nem fog menni
2012. aug. 12. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szeret, haggyad a piicsába
2012. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szeret. Most olyan rosszul érzem magam a helyedben is. Hagyd a fenébe, keress egy olyat aki jobban bánik veled!
2012. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

válljatok külön egy időre, ha teleg szeretitek egymást majd rájösztök a külön töltött idő alatt:D


ennyi idő után néha jó egy kis szöünet

2012. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tudom hogy én is tehetek róla hogy megromlott a kapcsolatunk mert féltékeny tipus vagyok,és sokszor elhagyott engem ,és én meg mindig visszafogadtam,és nagyon félek hogy újból elhagy.

érzem magamon hogy nagyon kivagyok készülve 6 kilót fogytam egy hét alatt, a sok idegtől.Amikor meg elsírom magam mikor elmondom mi fáj,az meg felidegesíti és az a válasz hogy ne hisztizzek...

2012. aug. 12. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg akar változtatni, tehát nem szeret. Nyilván veled tervezi a jövőt megszokásból, nincs ló, jó a szamár is alapon.
2012. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!