Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek akadály ha valaki csúnya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek akadály ha valaki csúnya?

Figyelt kérdés

Furcsa, mert nem olyan rég megismerkedtem egy sráccal,

a bátyám mutatta be (az egyik haverja).

Mikor megláttam mondom "oh de csúnya ez a gyerek tuti nem kéne!!"

Aztán kiderült, hogy tök jófej, voltam velük a velencei tón is, tök jól éreztem magam, hogy ő is ott volt és egyre jobban elkezdtem bírni!!

Mondtam magamban, hogy ez biztos csak vmi hirtelen fellángolás mert már rég nem volt barátom meg minden,

de nem tudtam bemagyarázni magamnak.

És pár napja azt vettem észre, hogy mindig mielőtt jön,

szépítkezek, hogy bejöjjek neki, meg tetszeni akarok neki,

de legbelül meg tudom hogy nekem nem is tetszik :/

Úgy testre jó, de iszonyat nagy fülei vannak a szemei is érdekesek meg úgy összképben ronda, kicsit viccesen néz ki, de valami meg mégis vonz benne és nem tudom, hogy mi !!! :/

Talán a viselkedése vagy nem is tudom mi lehet!!

Így most nem tudom mit csináljak mert én nagyon bejövök neki azt tudom, de nem tudom, hogy engedjem-e, hogy történjen valami, külsőre mégsem az esetem!! :S


16/L


2012. aug. 12. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
De jó.
2012. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ömm tessék?? :D
2012. aug. 12. 21:52
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

az élet nagy problémái.


"nektek akadály ha valaki csúnya?" nem lazán át hajtok rajta :) H1 a király a hobbitelepjárók bekaphatják :)

2012. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.

Én sem vagyok egy adonisz, de nekem is van egy lány barátom, akibe, hát kissé bele vagyok esve. Visszautasított, de jóban vagyunk, egyre jobban...vajon ez vele is megtörténhetne?

Köszi, ez a kérdés még adott reménysugárt! :)


A kérdésre válaszolva: még nincs ilyen dologban tapasztalatom (fordított eseteben), de lehet, hogy megpróbálnám egy nem feltétlenül szép lánnyal.

16/F

2012. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbálgasd,miután megtapasztalod már könnyebb lesz.

Direkt válaszoltam így,dönts te,fölösleges a jövőt kutatni.

2012. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem már tetszett egy kövér és ronda lány és nem tudom megmondani miért. Szóval lehet abban téll. vmi, hogy nem mindig a külső számít. :)


17/F

2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem csúnya szegény, de olyan cuki meg ilyen jóindulatú, jófej is meg minden, csak nem tudom nekem azért fontos az is hogy külsőre is vonzódjak a pasimhoz az is hozzátartozik azért a boldogsághoz :)) nem azt mondtam h legyen tökéletes, csak fogjon meg a külseje és a belseje együtt, tetszedjen az összkép :D
2012. aug. 12. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
leiras alapjan ismerosom jutott eszembe
2012. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van most velem is. Csak nekem valahogy külsőleg is megtetszett utólag, érdekes. Meg mi már túlestünk egy csókon. Most nem tudom, hogyan lesz tovább.
2012. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy ki a csúnya ki a szép az viszonylagos. Mindenkinek más.
2012. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!